Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (19)

 • avatar

  #rozdajo
  Czołgiem Wykopki!

  Do tej pory w naszych książkowych rozdajo udział wzięło ponad 7500 Mirków i Mirabelek! (。◕‿‿◕。) W imieniu całego zespołu chciałbym w tym miejscu podziękować Wam wszystkim za wsparcie, zarówno promocyjne, jak i zakupowe. To m.in. dzięki niemu udało nam się tydzień temu, po siedmiu miesiącach żacia gruzu (czyt. inwestowania) wyjść z tym projektem na zero. Bez Was by się nie udało. Pamiętajcie o tym.
  Wiele osób uważa, że ogarnięcie swojej garderoby to trudny temat i jak się tego nie umie, to do końca życia jest się skazanym na stylówę a’la obecny Quebo. A prawda jest taka, że można zrobić to naprawdę szybko, łatwo i przyjemnie. Wystarczy tylko wiedzieć jak obsługiwać szafę, a tego można dowiedzieć się z książki "Męska szafa - instrukcja obsługi", której jestem współautorem, a która do tej pory trafiła w ręce prawie 1800 osób i stała się użytecznym narzędziem w procesie budowania idealnej szafy. Takiej, która będzie męsko praktyczna i da dobry efekt bez straty czasu i pieniędzy.

  Zapraszam do wzięcia udziału w rozdajo, w ramach którego możesz wygrać egzemplarz książki wraz z dedykacją albo lennyfacem (patrz zdjęcie w pierwszym komentarzu)!

  Zaplusuj albo skomentuj, a staniesz przed szansą otrzymania świeżutkiej, pięknie pachnącej i jeszcze lepiej prezentującej się pozycji książkowej (albo e-booka, jeśli wolisz)

  Losowanie z użyciem #mirkorandom w niedzielę 23.02.2020 r. o godzinie 21:00

  pokaż spoiler Zielonki nie biorą udziału.


  pokaż spoiler Dla zainteresowanych szczegółami, jest to książka adresowana głównie do tych facetów, którzy chcą zacząć lepiej się ubierać, ale cały proces wydaje im się trudny i czasochłonny (jak i do kobiet facetów, które chciałyby zachęcić swoich niebieskich do ogarnięcia tematu). W jej ramach przygotowaliśmy ponad 100 stron artykułów wprowadzających w podstawowe kwestie, 60 rzeczy składających się na uniwersalną męska garderobę i 100 zestawów, które z tych 60 rzeczy można złożyć (od casualu, przez styl uliczny, aż do smart casualu). Ponadto czytelnicy znajdą tam także tabelę rozmiarów, z której jasno wynika jak poszczególne rozmiary przeliczać, wytyczne co do konkretnych typów sylwetek, zniżki do sklepów-partnerów książki, a także bazę produktów podobnych do tych, które zostały w książce pokazane (przez co odpowiednie produkty możesz nabyć bez wychodzenia z domu). Mocno zależało nam na tym, by stworzyć nie samą książkę, a doświadczenie gładkiego wejścia w świat męskiego stylu. Opinie klientów potwierdzają, że pomyśleliśmy o większości problemów, jakie na tej drodze mogą się pojawić.


  A jeśli nie wierzysz w ślepy traf i wolisz bardziej tradycyjne metody, to możesz ją kupić w oficjalnym sklepie:

  https://sklep.dandycore.pl/pl/c/Ksiazka/16

  Wielu z Was pytało o rabat dla Mireczków. Jako że wizja bankructwa i siedzącego na plecach komornika już nam nie grozi, dziś mogę z przyjemnością mogę go Wam zaoferować! Na hasło:

  pokaż spoiler USUŃKONTO ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


  otrzymasz 10% rabatu na książkę papierową i e-booka (pakiet z przypinką jest tak atrakcyjny, że jakbyśmy go jeszcze rabatowali, to byśmy poszli z torbami ¯_(ツ)_/¯). Jeśli Ci się w losowaniu nie poszczęści, to zawsze jest opcja uszczknięcia kilku złotych. Od razu też zaznaczę, że rabat jest stały i bezterminowy, więc jak chcesz poczekać do 10-tego, to okazja Cię nie minie. Niby to tylko 5,9 zł, ale jak mawiają - grosz do grosza a będzie

  pokaż spoiler sumka, którą będzie można do czegoś dorzucić, np. do pitcy z dagrasso. A co tam będziesz robił po konsumpcji, to już nie moja sprawa.


  Dzięki wielkie, miłego wieczoru i do napisania!

  PS: Jutro na naszym kanale na YT o 21:15 odbędzie się transmisja live w formule Q&A. Jeśli chcielibyście coś skonsultowac na żywo, to serdecznie zapraszam. Można ustawić sobie przypomnienie pod tym linkiem: https://youtu.be/owdA20dhEBo

  #ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #modameska #menswear #modadamska #ksiazki #literatura #czytajzwykopem
  pokaż całość

  odpowiedzi (13)

 • avatar

  Moj ziomek robi drugiemu ziomkowi tatuaz nad kolanem, dodam że pierwszy raz w życiu tatuuje xD relacja z amputacji niedługo

  #tatuaze #tatuazboners

  odpowiedzi (32)