•  

Jaki był twój najlepszy dzień w życiu?
    Anegdota

Kiedyś zadała mi to pytanie moja dziewczyna która leżała obok mnie gdy już po wszystkim leżeliśmy zmęczeni na łóżku.
    TAKKK byłem młody i głupi i zawsze mówiłem prawdę.

-Pamiętam jak dziś było ciepło. Zaczynam monolog a ona wpatruje się maślanymi oczami we mnie.

-Było ciepło a tego dnia miałem udać się do szkoły jazdy motocyklowej aby trenować jazdę na motocyklu do egzaminu w WORD-zie. Do miasteczka miałem 7 km ten dystans przebiegłem choć normalnie biegałem tylko na WF-ie.
    Zresztą i tak wstałem za wcześnie bo z podniecenie że będę jeździł PRAWDZIWYM MOTOCYKLEM nie mogłem zasnąć.
    A więc przebiegłem te 7km aby dostać się na kurs.
    Pamiętam pędziłem niczym wicher jak Forest Gump w filmie o nim samym.
    Gdy dotarłem na miejsce okazało się że motocykl jest w powiatowym mieście i tam jedziemy.
    W końcu ją zobaczyłem JEZU JAKA ONA BYŁA PIĘKNA ta czarna JAWA TWIN SPORT 350. (patrzę na dziewczynę ona nadal słucha ale już nie ma maślanych oczu)
    Gdy ją odpaliłem silnik zaczął lekko drgać widać było wielką moc.
    A gdy wrzuciłem pierwszy bieg wiedziałem że to jest potwór nie motocykl.
    Zacząłem jej tłumaczyć o specyficznych rozwiązaniach w silniku jawy które pozwalają na zmianę biegu bez sprzęgła spojrzałem na na dziewczynę a ona już tylko znudzona patrzy się w sufit.

Kontynuowałem wywód.
    -Pamiętam jak ruszałem z pod świateł wyobraź sobie że nie mógł mnie wyprzedzić opel kadet 1,6.
    -A gdy już wracaliśmy na plac manewrowy który był na nieczynnym lotnisku specjalnie pozwoliłem instruktorowi w samochodzie mocno odjechać do przodu. Zatrzymałem się i dodałem gazu puściłem sprzęgło....
    Jezu dziewczyno nawet nie zdajesz sobie sprawy jak szybko przyspiesza JAWA TS 350 chyba nawet miała 11s do 100km/h to jest nie wyobrażalne przyspieszenie a gdy licznik pokazał 130km/h odpuściłem gaz a za mną tylko siwy dym z dwóch rur wydechowych i to brzmienie dwu suwa mówię Ci melodia dla uszu.

Ostatnie słowa wypowiedziałem z uśmiechem na twarzy patrząc na jej nagi tyłek w trakcie tego jak się oddalała w stronę łazienki.

Tak dobrze się domyślacie seksu już więcej nie było tego dnia i następnego też.
    Puenta jest taka że:

pokaż spoiler JAWA TS 350 jest tak zajebista że nawet kobiety są o nią zazdrosne.

#motocykle #heheszki #motoryzacja #niebieskiepaski #rozowepaski