•  

  Czego tu nie było.

  - na początak damage control, czyli "dodatkowe miliardy dla chorych na raka", onkologia, jak i cały sektor zdrowia ma się u nas wyśmienicie, kasy w bród, a opozycja wymyśla nieistniejące problemy
  - stare baby i "Tusk jak był to wszystko pozabierał"
  - rusza kampania prezydencka! Kidawa 10 sekund, Kosiniak 10 sekund, Hołownia to celebryta, DUDA NAJLEPSZY. Konfederacja nie istnieje.
  - ŻOŁNIERZE WYKLĘCI, shit, here we go again. Dawno ich nie było.
  - A ZA PEŁOOOOOOO... odc. 2137
  - "Silna narodowa publiczna telewizja" Michała Karnowskiego - odhaczone. Oczywiście kasy w TVP brakuje dlatego, że kiedyś był taki człowiek o nazwisku Tusk i wszystko pozabierał i przez to Kurski nie ma grosza na propagandę.
  *przerwa na autoreklamę * - specjalna kasta xDDDD
  - Kamiński to PLATYNOWY CZŁOWIEK, ostoja normalności i uczciwości, dobrze, że jest, bo Polacy nie czuliby się bezpiecznie! Opozycja oczywiście bezprawnie i bezpodstawnie go atakuje.
  - Lichocka pokazała środkowy palec? A gdzie tam! Przecież przecierała oko, w dodatku przeprosiła! Nie to co Kidawa, podchodząca do ludzi (jak ona śmiała! Przecież to gorsza kategoria człowieka!), Sikorski, krzyż z puszek po piwie pod Sejmem po Smoleńsku (tutaj śmiechłem xD), sok z buraka! W dodatku Tusk już w 2005 roku mówił o moherowych beretach. Skandal!
  - Polska na księżycu, podbijamy kosmos. Mars na rozluźnienie.
  - PiS KATOWANY przez posłów opozycji, przemysł hejtu i pogardy! Prześladowani niczym Chrystus. Oczywiście znowu pokazany Tusk jako naczelny ciemiężyciel.
  - ZENEK. Król plagiatu w królowej propagandy. Wkrótce jego historię pozna świat etc.

  Bezczelni i zuchwali są, ale to się w końcu skończy i później tylko w podręcznikach od historii będziemy czytać o tym, jak polska propaganda, czerpiąca dumne wzorce z III Rzeszy, prała ludziom mózgi.

  #polityka #bekazpisu #tvpis #bekazprawakow #polska #telewizja #4konserwy #propaganda

  źródło: wykop.pl