Wpis z mikrobloga

@Matfju: melodia czy ogólnie brzmienie utworu to jest zazwyczaj pierwszy stopień bez którego nie wejdziesz na drugi, na którym jest tekst. Nikt normalny nie słucha utworu ze względu na tekst, kiedy uszy bolą od jakiegoś słabego rzępolenia, chyba że jacyś masochiści.
@Matfju: @Piezoreki: to jest tak jak kiedys znajomy z roboty staral sie mnie przekonac do sluchania " jol jol". Mowie mu ze to nie jest muzyka a on na to ze zarabiste teksty maja.
Moja odpowiedz byla krotka: "Jakbym chcial zarabiste teksty to bym se wiersze czytal-Jak slucham muzyki to ma byc muzyka.
Jakbym chcial zarabiste teksty to bym se wiersze czytal-Jak slucham muzyki to ma byc muzyka.


@gorzki99: Wyjąłeś mi to z ust. Na muzykę składa się trochę więcej rzeczy niż sam tekst, jeśli coś jest wybitnie niesłuchalne to nawet najlepszy tekściarz nie pomoże. Trzeba po prostu znaleźć złote proporcje i nie przeginać w żadną ze stron.
@Matfju: ja nie zwracam uwagi na tekst ale to dlatego że przykładam bardzo dużą uwagę na linię basową i perkusyjną, głos ludzki jest dla mnie jak kolejny instrument, szczerze to tekst może być o kupie i siku ale jak będzie się ładnie wpasowywał to nie będzie mi przeszkadzało XD