Wpis z mikrobloga

Pada mi bateria w S8, w godzine jest mi wstanie zjeść 15% przeglądając tylko FB i przeglądając strony przez Chrome... kwalifikuje się to na gwarancję żeby wymienili baterie? Wymieniają coś poza baterią czy tylko baterie? #samsung #galaxys8 #s8 #telefony
  • 21
@mlodyfubu: wyłącz wszystko na noc - wifi, bluetooth, gps, dane komórkowe. Jeśli schodzi Ci więcej niż 3% z wył tymi usługami to nie jest dobrze. U mnie kiedy spadało 5-6% wysyłałem na gwarancję. Baterię wymienili bez problemu. Do tego ekran i ramkę.
Teraz po roku używania ubywa 2-3% baterii przez noc (ok. 8h).
@mlodyfubu: a to też więcej baterii zjada. Chociaż u siebie ostatnio jak zmieniłem na lte i mając dwie kreski zasięgu przez noc ubyło 3%. Jak masz gwarancję to ja bym zaryzykował. Ja u siebie mam takie odniesienie do dobrze działającej baterii, kiedy na wifi i przeglądaniu internetu ubywa mi w 1h 10%. Jak miałem w tym czasie ubytek 15% wysłałem na gwarancję, a było to dwa miesiące przed jej końcem czego
@mlodyfubu: nie chciałbym robić reklamy ani nic narzucać, bo wszędzie podpowiadam każdemu Serwis Plaza w Warszawie, ale z nimi mam najlepsze doświadczenia. Zrobiłem u nich cztery telefony drogą wysyłkową. Najlepsze było jak kumpel stłukł plecy w S7 Edge. Chcąc je wymienić ale zachowując gwarancję wysłał właśnie do nich. To zapłacił 230 zł za wymianę tyłu, a przy okazji wymienili mu baterię i ramkę na szarą matową gdzie miał srebrną w połysku