•  

  Dobra, będzie to niepopularna opinia, ale wkurwia mnie naginanie opinii ludzi pod ustawkę i granie na przedwyborczych emocjach. Nienawidzę #pis jak szczurów, ale tych z #platformaobywatelska nienawidzę niemalże w równym stopniu. To że ta kwoka #lichocka taki gest zrobiła to największa pogarda, ale narracja z obu stron to jest kpina. Jedni mówią, że dają na #onkologia ogromne nakłady pieniężne liczone w miliardach złotych i generują paski w #tvp (#TVPis ), a drudzy mówią że Ci pierwsi mają w dupie pacjentów z nowotworami. Powiem Wam coś, wszyscy mają w dupie pacjentów z nowotworami, bo zawsze to onkologia jest najbardziej potrzebującą i kosztochłonną dziedziną medycyny. Nie ma znaczenia, bo zarówno jedni jak i drudzy w normalnych warunkach nie daliby tych pieniędzy i trzeba wymuszać. Ale lemingi łykają przedwyborczą narrację platformersow. Maciej Sthur, zapomniany aktor który budzi się przy takich akcjach jak Maryla Rodowicz na sylwestra z dwójką, kręci „zabawne” filmiki na YouTube. Rodzice pacjentów, ktorzy są w stanie terminalnym, powielają modę Macieja (tutaj ciekaw jestem czy chodzi o faktyczną troskę, czy internetowy lans), no i się kręci narracja przedwyborcza. Jedni i drudzy to kurwy, którzy manipulują sytuacją w kraju tak aby ugrać dla siebie jak najwiecej. Nagle wychodzi on, #krul #korwin i mówi na mównicy w #sejm gdzie jest 19 milardow z OFE i pyta się #kidawablonska czy już wie gdzie się podziały, bo miała z tym problem. Jej mina pokazuje wkurwienie, bo dostała hipokryzja po mordzie. Problem w tym, że taka #konfederacja też by gowno zmieniła wiec płyniemy w ścieku manipulacji naszymi uczuciami i zachowaniami w życiu realnym i tym internetowym.

  Wkurwia mnie tylko to, że wojna #po i #pis podzieliła Polaków i mamy już zaskakującą falę hejtu.

  +: HarvestRain, NijuGMD +20 innych
  •  

   @True_freedom: Jedna z niewielu okazji dzięki której można zabrać parę procent głosów od dudy to robią co mogą. Nie ma co się dziwić bo jeżeli przedstawisz racjonalne i merytoryczne fakty dlaczego pis to gówno to jego wyborcy tego nie zrozumieją i nazwą cię antychrystem a takie granie na emocjach poruszy nawet ten pisowski beton.

  •  

   @Latarenko: nie, nie poruszy. Nie wierzę w to, że PiSowski beton jest w stanie przekonać narracja platformy, która nawet nie wiadomo jaką ideologię wyznaje bo wszystko co robi to anty-PiS.

  •  
   szopiszpon

   +5

   @True_freedom: To jest polityka plemienna. W takowej nie liczą się już argumenty a przyjebanie pałką plemieniu po drugiej stronie rzeki żeby samemu dossać się do zasobów. I tak co 4-8 lat, od 30 lat raz jedni, raz drudzy z tych zasobów czerpią a pożyteczni idioci toczą dyskursywne wojny o to czyje wyobrażenie świata jest lepsze. Państwo rozwija się tylko dzięki pracy ludzi, którzy zapierdalają w tym kraju ponad europejską miarę i to produktywność, jej swoboda, powinna stanowić główny cel głównych politycznych działań i reform. To czy w szkole uczy się modlić, czy dwóch typów w domu ciśnie się radośnie w kakao, czy służba zdrowia dostanie 2 mld czy nie - to są sprawy w tym kontekście zupełnie nieistotne. Marzę o dniu kiedy wyślemy wszystkich niedojebów i politycznych frustratów stanowiących dla tych partii wodę na młyn prosto na księżyc i zaczniemy robić w tym kraju merytoryczną, racjonalną politykę. Czuję jednak z żalem, że się tego nie doczekam.

   +: N..I, yaboi +3 innych
  •  

   Nie wierzę w to, że PiSowski beton

   @True_freedom:
   PiS'owski beton to jest zaledwie 20-25% uprawnionych do głosowania.
   Nic nie znaczy tak naprawdę.