Wpis z mikrobloga

Za 20-30 lat #4konserwy będa postrzegani jak takie własnie głupie, bezmyslne ludki z których będą się dzieci śmiac w podręcznikach do historii, jak to ma miejsce obecnie z ich "narodowych" dziadów ponad 80 lat temu. Najlepsze podsumowanie rządowej głupoty nagonki na urojonego, propagandowego wroga #lgbt jakie widziałem w sieci.

#polska #neuropa #lgbt #loveislove #bekazprawakow #bekazpisu #bekaznarodowcow z #kalisz pozdro dla dzbanów z #codziennystopdewiacji
grubson234567 - Za 20-30 lat #4konserwy będa postrzegani jak takie własnie głupie, be...

źródło: comment_1581765609CyYRT1W5rRAjZwc5hlYRtL.jpg

Pobierz
  • 21
Dmowski Witos czy Piłsudski są jakoś szanowni więc pudło( ͡° ͜ʖ ͡°)


@CynicznyMarksista: Widziałeś z wyjątkiem tego 1, któregoś szafującego podobnymi hasłami? Bo dmowski miał zasługi krótko po 1918 i szybko jego faszystowska ideologia została zepchnięta na boczny tor, a po przejęciu władzy przez sanację w 1926 praktycznie zmarginalizowana. Do tego stopnia że formalnie stronnictwo narodowe było nieobecne w sejmie I kadencji II RP. Porównanie marszałka do
@grubson234567: Zgadzam się z Tobą, ale poparcie w społeczeństwie dla tego typu akcji niestety jest, nawet u tzw. "zwykłych ludzi". Ogromna część naszego społeczeństwa jest ogromnie zacofana w wielu kwestiach, również tych obyczajowych. Wczoraj jeden lokalny gównoportalik wrzucił to zdjęcie na FB i mnóstwo jest pod postem komentarzy popierających tę "kampanię", to przykre ale pokazuje skalę akceptacji dla tego typu chorych akcji. Mam nadzieję, że ten baner zniknie jak najszybciej
Widziałeś z wyjątkiem tego 1, któregoś szafującego podobnymi hasłami?


@grubson234567: Widzieć to raczej nie ale czytać czytałem. Witos był antysemitą.

https://www.google.com/amp/s/dzienniknarodowy.pl/wincenty-witos-zydzi/%3famp

Więc pudło. A Piłsudski jako autorytarny wódz nie jako autoryzował i aprobował Polskę jako kraj apartheidu nawet jeśli prywatne miał inne zdanie. > Porównanie marszałka do endecko-narodowych haseł to naplucie mu w twarz.

@grubson234567: No tak porównałem autorytarne wodza który objął władzę w wyniku zamachu do faszystów no masz