Wpis z mikrobloga

@Student_AWAS: Dlatego wcale mnie to nie dziwi, że ich gry powstają przez 7-8 lat. Podobno Take-Two naciska na szybszy cykl tworzenia i wydawania gier. Przerażające. Pewnie dlatego Houser odszedł. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Kipciu: Raczej odwrotnie bo w porównaniu do lat 1998 do 2013 to obecnie Rockstar nie wydaje prawie nic. To nie jest jedno studio tylko kilka więc spokojnie raz na 2 lata mogłoby coś wychodzić ale nie wychodzi bo online. Nie mówię o tym że GTA czy RDR tylko np. Manhunt czy bully które spokojnie są do zrobienia w 2-3 lata przez mniejsze oddziały rockstara a w międzyczasie north i san diego
@Student_AWAS Ja właśnie ukonczylem główny wątek fabularny, właściwie robiąc tylko misje fabularne, bo tak bardzo chciałem poznać cała historię sam. Zajęło mi to trochę ponad 40 godzin, ale chyba to będzie pierwszą gra która spróbuję przejść drugi raz, żeby właśnie tak powoli bawić się wszystkimi aktywnościami i jeszcze dokładniej zbadać świat.
Cholernie dobra gra :D
@JanushTDI: no dokładnie. Ja czesto wracałem do jakiś tytułów, ale takie dłuższe to Baldurs Gate1 i2, ale 2 mniej chętnie, Mass Efect1 no i GtaVC. Czesto też dwa razy męczyłem przygodówki ;] - tyle pamiętam ;]. Rdr2 faktcznie sztos.