Wpis z mikrobloga

Drog właśnie wypuścił patcha do Arcanum oznaczonego numerem 2.0. To oznacza, że od dziś (a właściwie od wczoraj od 20:37) możemy zassać moda autorstwa Drog Black Tootha usprawniającego znacznie rozgrywkę, wprowadzającego masę poprawek (jest tu wszystko z 1.5.1), a do tego mamy możliwość zagrania "nowymi" rasami, które były planowane przez twórców gry, ale ze względu na ograniczenia czasowe nie zostały dodane jako opcja w kreacji postaci.

Linki do zassania tu:
http://terra-arcanum.com/drog/uap.html

Jakby ktoś chciał pogadać z innymi fanami Arcanum to zapraszamy na Discord: https://discordapp.com/invite/yDJq7Nk

#gry #crpg #arcanum #bethesdasucks #retrogaming #staregry #pcmasterrace
Bethesda_sucks - Drog właśnie wypuścił patcha do Arcanum oznaczonego numerem 2.0. To ...

źródło: comment_1581831047fUfy5UR9RsrfPs7RAyep7U.jpg

Pobierz
  • 38
@Bethesda_sucks: Próbowałem miesiąc temu podejść do tej gry i wszystko jest fajnie dopóki nie trafi się do martwego punktu. Część misji mówi ci, żebyś coś znalazł a gdzie to jest mniej-więcej to żadnej informacji nie ma. Walka czasami jest dręcząca, zwłaszcza jak przeciwnik ma łuk. Ja rozumiem, że to jest typ gry która nie prowadzi za rączkę, ale zwiedziłem pociągiem wszystkie możliwe lokacje do których mogłem dojechać. Porobiłem tam różne misje
Dla niewtajemniczonych - gra była jednym wielkim gliczem, a twórcy po miesiącu mieli już w dupie łatanie.


@Camilli: Pod dwóch miesiącach jak już, bo grę wydano 21 sierpnia, a patcha 1.0.7.4 pod koniec października. I to stykło, sam grałem i przeszedłem całą grę bez problemów właśnie na tym patchu.

@ithilcrackk
Jak utkniesz możesz się zawsze zapytać Virgila lub innych kompanów czy NPC-ów o wskazówki. Po drodze jest od groma rzeczy do
już od lat nie siedzę w temacie Arcanum, ale czym ta wersja różni się od Multiverse?


@Johnny_Revolta: Multiverse to po prostu zlepek patchy i modów (głównie Droga, który odpowiedzialny jest za niemal wszystko co wartościowe dla Arcanum), w dodatku niezbyt udany, z masą niepotrzebnych zmian i ze sporą liczbą błędów. Zresztą Drog Black Tooth udostępnił im swoje skrypty z komentarzami wyjaśniającymi poszczególne linie kodu, ale nie potrafili tego odpowiednio wykorzystać. Oto