Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Miałem kiedyś rozmowę o prace w firmie która miała oddział w moim mieście. Rozmowa zdalnie bo jeszcze za czasów koronawirusa. Wszystko powoli idzie ok, czesc techniczna za nami i zaczyna się etap gdzie ja zadaje pytania.

  Pytam jak będzie wygladac praca zdalna po pandemii bo wiem ze obecnie maja #homeoffice i szczerze mi to bardzo pasuje bo miałbym przynajmniej 25min dojazdu tracic codziennie w jedna stronę.

  Pani DYREKTOR of HR odpowiada ze ona NIE WYOBRAŻA SOBIE żeby miało tak zostać ze programiści i testerzy mieliby cały czas pracować zdalnie jak teraz, bo ona WIDZI ze ludzie są mniej efektywni i wolniej pracują.

  Aha…

  Już więcej pytań nie miałem. Tez tak macie ze jak widzicie ze kierownictwo traktuje swoich pracowników jako potencjalnych leni i nierobów których trzeba pilnować to już wiecie ze tam nie chcecie pracować?

  #pracait #programista15k #testowanieoprogramowania
  pokaż całość

  odpowiedzi (133)

 • avatar

  Zapinajcie pasy

  Rozważamy podwyżkę minimalnego wynagrodzenia od początku 2023 r. do 3350 zł, a od lipca do 3500 zł – wynika ze słów Marleny Maląg, minister rodziny i polityki społecznej na czwartkowym posiedzeniu Rady Dialogu Społecznego. Pisze o tym piątkowa "Rzeczpospolita".

  #bekazpisu
  #pieniadze #ekonomia

  odpowiedzi (58)

 • avatar

  Chłop z kanału "Sprawdzam Jak" zrobił materiał o różnicy w cenie tego słynnego "Koszyka Andrzeja Dudy" z 2015 roku.

  No cóż. Wina Putina, Tuska, covidu i wojny.

  Tfu.

  #inflacja #pis #patologiazmiasta

  odpowiedzi (61)