Wpis z mikrobloga

15 lat - "Kurcze, chciałbym kogoś poznać, móc się przytulać i może coś więcej... ale to pewnie dopiero w liceum, w większym mieście. Będzie dobrze"

16-19 lat - "Kurdeeee, miało się coś udać w tym liceum, ale nic z tego. Czemu tak? Nie rozumiem. Ale jacyś dziwni ludzie tu są, lepiej będzie na studiach!"

20 lat - "Ostatni rok drugiej dekady życia. Studia w wojewódzkim. No, to teraz już będzie pięknie! Tyle możliwości!"

21 lat - "#!$%@? mać. Ja nadal nie ruchałem... trochę przypał, zaczynam przegrywać. Wstyd. Ale jeszcze trochę tych studiów zostało, licencjat trzeba mieć".

22 lata - "J A P I E R D O L E, dajcie mi różową, bo mnie szlag jasny trafi. Chce mi się ruchać, kochać i przytulać :("

23 lata - zakładam konto na wykop. To dopiero wstyd. Pozdrawiam przegrywów!
#przegryw
#przegryw
  • 20
Ale na przykład greatmajster który uważa się za 6/10

Ocena mordy bywa niemiarodajna


Dokładnie. Jak widać mimo skrajnego aspergera i fobii społecznej na która jak sam twierdził cierpiał gejmaster można hurtowo ruchać julki, wystarczy dobra morda i odpowiedni wzrost, jeśli nie ruchasz to albo nie chcesz albo masz gorszą mordę.
@Niski_Manlet To co on zrobił świadczy o tym że on Aspergera nie ma. Co najwyżej introwertyk który pracuje nad sobą. Mam ilość par o której on może pomarzyć więc chyba ocena7,5-8/10 jest słuszna.
Trudno powiedzieć czy ja chce czy nie xd
Nie chcę mi się #!$%@? szajsu i w sumie jestem trochę #!$%@? jeszcze... A latka mi lecą. Ogólnie ja jeszcze jestem przegrywem na innych płaszczyznach. Nie wiem skąd ja mam siłę
@Reflexiej123 U mnie ta wyliczanka trwa już do 29 roku życia a nawet nigdy na randce nie byłem. Jedyny kontakt fizyczny z kobietami mam jak podajemy sobie ręke na przywitanie w pracy.

Ale nie dziwie się i już dawno sobie odpuściłem jakiekolwiek starania. Nie mam za złe kobietom bo jestem naciągane 4/10 z wyglądu i jestem skrajnie głupi.

Z drugiej strony jest to mega dołujące i przygnębiające, że ominęła mnie tak piękna
@Reflexiej123: mając 18 lvl, powinno się wchodzić na wyższy poziom. Poznawać dziewczyny w tych czasach to total easy w dobie internetu. Jakieś kieszonkowe od rodziców, babci czy odłożone. Zapraszasz na pizze czy drinka jak pełnoletnia, max po 3 spotkaniu, zaliczona. Wystarczy próbować, ćwiczyć bo jeśli na prawdę zakochasz się, będzie Ci zależeć. Nie będziesz umiał całować i w łóżku słaby to wtedy będziesz przegryw na własne życzenie
@dzbanzyciowy: Też znam ludzi wyglądających dużo gorzej ode mnie i kogoś mają. Ale co w związku z tym?

@maimazy: Przegryw odnoszę do sfery seksualnej, a nie ogólnej. Ja jestem wygrywem, który nie rucha. Jasne?

@DominatorAlfa: Mam odłożone kilka tysięcy. Chodziłem na wiele randek. Raz nawet dobiłem do 7. Całowałem się kiedyś. Mimo to nigdy nie ruchałem i nigdy nie byłem w związku. Twój obraz jest uproszczony...

W ogóle, która
@Reflexiej123: Jeśli nigdy nie zaliczyłeś na spotkaniu nr 3 to z Tobą jest coś nie tak. Nie pisałem abyś tak zaliczał kobietę na której Ci zależy. Trenować trzeba, żeby kiedy trzeba wykazać się. A o dziewicy zapomnij w tych czasach nie jesteś CHADA
15 lat - "Kurcze, chciałbym kogoś poznać, móc się przytulać i może coś więcej... ale to pewnie dopiero w liceum, w większym mieście. Będzie dobrze"


@Reflexiej123: ja mam 15 lat i wiem że nigdy nie będę się przytulał ani nic :c
W ogóle, która normalna laska idzie się ruchać na 3 randce?


@Reflexiej123: np. takiej której wpadłeś w oko ( ͡º ͜ʖ͡º)
ja miałem nawet tak przygodę, ze wylądowaliśmy w łóżku przed pierwsza randka - poznaliśmy się przez internet i przez kilka tygodni pisaliśmy do siebie maile nie wiedząc jak wyglądamy, po jakimś czasie ona zaczęła nalegać na spotkanie IRL; umówiliśmy się na przystanku autobusowym, bo powiedziała,