Wpis z mikrobloga

#macbookpro #macbook #apple

Cześć, poleci ktoś spoko przejściówkę do Macbooka pro? Zdecydowanie wolę dopłacić do czegoś lepszego, niż wszystkie chińskie badziewia, które przerywają, grzeją się i psują jak głupie (miałem kiedyś jedną, która jak była przekręcona na jedną stronę to odcinała sieć od kompa (°° ).

Najchętniej szukam takiej wpinanej, bez kabla.

Myślałem nad Satechi hub pro, ale trochę obawiam się że częstotliwośc odświeżania monitora będzie lipna (nie mam póki co 4K, ale planuje kupić). Z drugiej strony, jest to Macbook Pro 16", więc zostaną mi jeszcze porty po drugiej stronie i tam mogę podpinać monitor.

Z góry dzięki za pomoc
  • 8
Myślałem nad Satechi hub pro, ale trochę obawiam się że częstotliwośc odświeżania monitora będzie lipna (nie mam póki co 4K, ale planuje kupić). Z drugiej strony, jest to Macbook Pro 16", więc zostaną mi jeszcze porty po drugiej stronie i tam mogę podpinać monitor.


@Uncpy:

Ja do monitorów 4K@60Hz mam takie przejściówki DisplayPort z Ali za 15 zł i jestem mega zadowolony - nic nie przerywa przy przesuwaniu komputera i mają
@Uncpy: przyszła ta przejściówka od baseusa i wszystko gra. Monitor śmiga w 4k@60Hz. Co do takiej bezpośredniej przejściówki usbc->displayport/hdmi to wszystko spoko, ale mam tylko 2 porty usb-c w macu, więc jak podłączyłem hdmi i zasilanie to na nic innego nie miałem już miejsca.