Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, bo jest ważna sprawa i może nie śpicie. Chyba mam jutro randkę. Nie wiem, nie zostało to nazwane, po prostu padło pytanie 'chcesz się jutro spotkać?'. Więc ciężko stwierdzić. Powiedzmy, że jest to spotkanie przedrandkowe.
Idziemy do jakiegoś baru posiedzieć przy piwie i teraz - CO JA MAM UBRAĆ XD
Koleś taki luźny i pewnie przyjdzie w bluzie i dżinsach. Ja chciałabym ładnie wyglądać, ale żeby nie pomyślał, że się #!$%@?łam jak delfin na dzień morza.
Moje atuty: długie nogi i duża dupa xD Tak przynajmniej wszyscy mi mówią. Ale za to cierpię na bezcyckowie, więc dekoltem to ja tam nic nie zwojuję. Na pewno #!$%@?ę czerwone usta, bo mam taką jedną ładną szminkę, w której bardzo dobrze się czuję.

Myślałam o obcisłej spódniczce w kwiatki i do tego czarna bluzka i czarne rajtki. Ale właśnie boję się, że będę zbyt #!$%@? i koleś pomyśli 'o #!$%@? ona chyba myśli że to randka a ja po prostu szukam kumpla do picia'.

Druga propozycja to czarne dżinsy i luźna koszula w kratę. W tym czułabym się swobodniej, ale no mało ruchable. A ja bym chciała żeby pomyślał, że jestem ruchable, ale znowu żeby nie było, że się #!$%@?łam.

Sorki za #problemypierwszegoswiata ale byłam w dwu letnim związku i nie pamiętam jak się randkuje z nowo poznaną osobą. Widzieliśmy się już wiele razy, ale to będzie pierwsze spotkanie w formie pseudo randki, więc widział mnie już w odsłonie - ubrałam cokolwiek. Ale chyba ubiorę koszulę taką 'flanelową' i najwyżej na drugie spotkanie się #!$%@?ę jak będę miała pewność, że coś ten teges.

#rozowepaski
  • 35
Słuchajcie, bo jest ważna sprawa i może nie śpicie. Chyba mam jutro randkę. Nie wiem, nie zostało to nazwane, po prostu padło pytanie 'chcesz się jutro spotkać?'. Więc ciężko stwierdzić. Powiedzmy, że jest to spotkanie przedrandkowe.

Idziemy do jakiegoś baru posiedzieć przy piwie i teraz - CO JA MAM UBRAĆ


@konsumatumest:

Kobiety mogą być trochę inne, mogą być gotowe, aby zostać złapane w tej scenie lub być trochę bardziej skrobiowe. Jeśli
@konsumatumest: Taka normalna spódniczka chyba okso, ale też by nie pomyśłał, że piździ, a Ty w czymś takim :D A czerwona szminka to moim zdaniem różnie może wyjść, generalnie jak bez cyckowie to bar nie jest super zajebistą opcją ale zawsze możesz chodzić po piwko xD
Druga propozycja to czarne dżinsy i luźna koszula w kratę. W tym czułabym się swobodniej, ale no mało ruchable. A ja bym chciała żeby pomyślał, że jestem ruchable, ale znowu żeby nie było, że się #!$%@?łam.


@konsumatumest: Idziecie do baru na piwo, więc tak będzie spoko. Zostaw sobie pole do popisu na #!$%@? się jak pójdziecie na przykład na kolację. No i jak na wyjście na piwo się za bardzo #!$%@?
@konsumatumest: Ja chodzę w spódniczkach, sukienkach i czerwonych ustach na co dzień do pracy, kina, piwo ze znajomymi, bo po prostu lubię ładnie wyglądać i tak się czuję najlepiej, na takie spotkanie ubralabym się tak samo, a jeśli ktoś by sobie pomyślał, że się za bardzo wystroiłam to jego problem. Bądź sobą i ubierz się tak, żebyś czuła się swobodnie :) miłej randeczki
@konsumatumest: a jakby tak spódnica (delikatny akcent ruchable), ale do tego koszula? jest i luz, i wyeksponowane nogi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
generalnie jest taka zasada, że albo akcent na nogi/dupę, czyli mini itd, albo na cycki, czyli dekolt. gdy jedno jest wyeksponowane, drugie powinno być raczej zasłonięte, zaś odkryte oba to już teoretycznie za dużo.
co do szminki, jeżeli miałabyś tak specjalnie ją #!$%@?ć, mimo że
@ksndr niestety nie mam gładkiej, czarnej spódnicy. Mam tylko w kwiatki, a kwiatki i do tego koszula w kratę to średni pomysł. Zdałam sobie sprawę, że w ogóle nie mam rzeczy na randke xD ale chyba ubiorę czarne rurki i do tego te koszule w kratę. Ładnie zakręce włosy i naloze szminkę, bo ja po prostu lubię. Będę się czuła pewnie i komfortowo. Ewentualnie na drugą randkę się #!$%@? jak będę miała
@konsumatumest: no i też spoko zestaw, te rurki, koszula i szminka, w sumie to idealny wybór na "niezobowiązujące" piwo z crushem jak tak teraz myślę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A zwykłą, czarną spódnicę polecam, to jest mega uniwersalna rzecz i wiele razy mi się przydała w komponowaniu kreacji. w sumie najlepiej mi się przez te wszystkie lata sprawdziła taka najzwyklejsza, najprostsza czarna z h&m basics za 30