Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania
Co się #!$%@?ło to ja nawet nie, ale po kolei. Z jakieś trzy tygodnie temu spotkałem na mieście kumpla z dziewczyną i była z nimi także jej koleżanka. Tydzień temu w weekend ten sam kumpel z dziewczyną zrobili domówkę, na którą była zaproszona także ta dziewczyna. Standardowo najpierw siedzieliśmy na chacie gdzie nie było za bardzo okazji lepiej się poznać, ale widziałem jak ona co chwilę na mnie zerka. Wieczorem poszliśmy wszyscy na miasto i tam już udało się pogadać, a z każdym wypitym drinkiem rozmawiało się coraz lepiej. Wszyscy z ekipy akurat mogli pić, więc alkoholu lało się dosyć sporo. Po którejś odwiedzonej knajpie padł pomysł, że idziemy teraz do klubu. W klubie jak to w klubie wiadomo, tańczyliśmy z przerwami na picie, ale ciężko się rozmawiało, więc stwierdziliśmy że się stamtąd zmywamy. Pożegnaliśmy się z tymi których udało się zlokalizować i wyszliśmy.

Poszliśmy do pierwszej lepszej knajpy i przy piwku sobie mogliśmy już na spokojnie porozmawiać. Siedzieliśmy obok siebie na jednej sofie, więc kontakt fizyczny też był grany. Po drugim piwie stwierdziliśmy że się zwijamy mimo, że gadało nam się świetnie. Miałem ją odprowadzić do domu, ale okazało się że ja mieszkam bliżej, więc ona sama stwierdziła że idziemy do mnie. Po wyjściu z knajpy widziałem, że alkohol zrobił swoje i że ona jest już pijana. Wziąłem ją pod rękę, bo trochę już nią chwiało, ona się do mnie cały czas kleiła i tak sobie szliśmy. Za jakieś 20 minut byliśmy u mnie, ale ona już miała problem z wyjściem po schodach. Po wejściu do mieszkania od razu rzuciła się na mnie i zaczęła mnie całować, ale ja mam tak że jak widzę że dziewczyna ledwo stoi na nogach to po prostu odpuszczam, więc odprowadziłem ją do sypialni mówiąc że bardzo chętnie ale jak będziemy trzeźwi, dałem jej buziaka i poszedłem spać na sofę. Jak się obudziłem to ona dalej spała, włączyłem sobie film i znowu zasnąłem. Obudził mnie trzask zamykanych drzwi, było koło 15. Wieczorem tego samego dnia napisałem do niej, ale nie odpisała. Myślę sobie, że pewnie jest jej głupio, że się tak upiła czy coś w tym stylu.

Na ostatnim wyjściu zgadaliśmy się znowu na wyjście w następną sobotę (przedwczoraj). Więc przychodzę, część ekipy już jest (w tym ona) i już widzę, że coś nie gra, bo nawet na mnie nie spojrzała przy podawaniu ręki, no ale #!$%@?, myślę sobie że może dalej jest jej głupio czy coś. Za jakiś czas część poszła palić, a ona do do toalety, więc odczekałem pół minuty i też idę. Ona wychodzi, ja i pytam czy pogadamy, a ona z taką obrażoną miną, że nie i poszła, ja takie wtf xD i tez wróciłem do stolika. No i teraz najlepsze, na koniec udało mi się ją jeszcze raz złapać na osobności i dowiedziałem się w końcu o co chodzi, tu cytat: "Mogłeś od razu mówić, że Ci się nie podobam zamiast później spać na kanapie" po czym szybko wyszła.

Tutaj skrót jak komuś nie chce się czytać:


Co byście teraz zrobili na moim miejscu? Napisać do niej, mieć #!$%@? czy co? W dodatku znajomi też zauważyli, że coś się #!$%@?ło i będzie trzeba coś powiedzieć. Zwłaszcza, że za jakiś czas pewnie znowu się będziemy widzieć.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 50
@AnonimoweMirkoWyznania: Widać, że mogłeś w niej wywołac kompleks i ją to bardzo zabolało. Niektóre dziewczyny by Ci podziękowały, ale niektóre właśnie zareagowałyby jak ta z opowieści. Też miałem dwie takie sytuacje, gdzie zachowałem się identycznie. W tym jedną z mega dobrą przyjaciółką. Gdyby nie to, że byliśmy dobrymi przyjaciółmi to by się skonczyło jak u Ciebie i bym się nie dowiedział. Tak to po czasie się uspokoiła i opowiedziała mi, że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania:

"Mogłeś od razu mówić, że Ci się nie podobam zamiast później spać na kanapie" po czym szybko wyszła.

Alfa - pomijając, że by skorzystał z pierwszej okazji - w takim momencie by powiedział "proste, że mi się podobasz". Złapał, przyciągnął do siebie i pocałował.
Beciaka poznasz po tym, że zamiast tak zrobić to się pyta stulejek ma mirko co ma robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)