Wpis z mikrobloga

Ze starym wypiliśmy i z wujkiem zero-pięć... Trzy zero-piątki na trzech, była godzina druga w nocy, iii muj stary miał nową kobietę. I muwił mi.. Muj stary miał nową kobietę i muwił mi że jest w porządku. Ja muwie "co ty #!$%@?, ta suka cie #!$%@? na kase" On wstał, stary wstał i muwi - co ty #!$%@? gnoju? i łape do mnie wystawiał, chciał mi liścia #!$%@?ć. A ja go na #!$%@?, fast attack, bomba w oko #!$%@?, na brzuch. oddechu nie mugł złapać, sweter miał na sobie, na łeb mu sweter założyłem, bomby od dołu mu walę na nos. Wujaszek nas ro-rozdziela, ja miałem tą koszule co na dziwkach byłem z guzikami, i tak mnie szarpał że mi wszystkie guziki z koszuli wypadły. Ale #!$%@?łem go, i babka muwi.. babcia wychodzi, bo tam mieszkała u ojca "co?! napiliście się?! to #!$%@? do domu - do mnie muwi. muwię - już się ubieram, ale wziąłem noża z kuchni... wziąłem noża z kuchni i muwie "#!$%@? was wszystkich #!$%@?" i #!$%@?, i ona powiedziała i #!$%@?, odłożyłem tego noża, na drugi dzień przychodze do starego z flachą zero-pięc bo resztka pieniędzy zostala, patrze stary na kacu leży na łuzku, #!$%@? pod okiem, a ja do niego... ode mnie tą #!$%@? pod okiem miał - muwię flache na zgode przyniosłem. on muwi - cooo? coooo?. muwie no flacha na zgode, wstawaj pijemy, i siedziałem z nim piłem wudkę przy stole i patrzyłem na jego #!$%@? pod okiem a on muwi - z czego się #!$%@? śmiejesz, ja muwie posiniało muwie hehehe, a tą #!$%@? pod okiem miał ode mnie
  • 1