Wpis z mikrobloga

@Maciek5000: pamiętam jak kiedyś, jakoś 2007, miałem okazję pouczyć się jeździć solówką po kraju. Jeździłem w podwójnej obsadzie Volvo FL6, z 87 roku. Kojo służyło za bagażnik, spało się na siedząco. No i mój mentor, Rysiek, na ostatniej prostej do emerytury. Non stop "to co młody zajaramy po calaczku?" (czerwone Nord stary). No dobra, to palimy. Odkręcam szybę, a on "kurła zamykaj, bo mnie zawieje" XD
@Maciek5000 Zostawiasz swoje auto na pięć dni pod skoka i szlak człowieka trafia jak wraca, rękawicami kierownica uwalona a do tego smród fajek, jak tak można się zapytuję jak można???
@Maciek5000: do tego ten smród utrzymuje się całymi latami XD Niektórych materiałów, jak podsufitka skutecznie się nie wypierze (zostaje tylko bonetowanie) i trzeba na mokro pryskać anty-odour. Dopiero kompletny detaling, pranie + środek na smród pozwala pozbyć się tego syfu.
czerwone Nord stary


@siemando: lepiej już chyba gazetę skręcić i palić niż to gówno XD Albo Jin Lingi... Jak mnie tym rarytasem ktoś kiedyś poczęstował to nie wierzyłem, że można tak gówniane papierosy zrobić.