Wpis z mikrobloga

Jestem na ketozie od kilku tygodni. Jako, że dzisiaj tłusty czwartek zastanawiam się czy mogę zjeść jednego pączka. Myślicie, że będzie to problemem? Chyba jednorazowy skok węgli jak już to wybije mnie z ketozy na kilka godzin?
#keto #mirkokoksy #jedzenie
  • 28
@Aliuss: wybije Cię z keto, poczujesz się jak gówno i jutro wrócisz na właściwe tory. Smacznego.

Jeden pączek to ok 50 g węgli. @Nidrax o jakich dniach piszesz? Jeden trening w okolicy tego pączka i nawet z keto nie wyrzuci.
@Aliuss: Trzeba tez pamiętać o skoku insuliny od cukru, lukru, wegli i innych. Może być tak, ze wywali Cie z keto i będziesz miał gorsze samopoczucie przez pare dni. A może być tak, ze zjesz i jutro już będzie git. Generalnie uważam, ze spoko wiedzieć jak organizm reaguje na wyrzucenie bo wtedy szybko sie uczy, ze nie warto :D
@Aliuss: No mnie wywaliło raz, po słodkim winie. Tydzień niewysypiania się i potem chyba z miesiąc wracałam do tego żeby czuć się jak wcześniej bo po drodze wyszły jeszcze inne kwiatki. Teraz nawet ani trochę nie ciągnie do wegli. Także na własna odpowiedzialność możesz spróbować. A żeby wejść potem szyciej możesz albo ćwiczyć, albo zrobić głodówkę, albo zimnem. Ja nie próbowałam ale wszędzie te 3 rzeczy podają.