Wpis z mikrobloga

Nowe Renault Clio IV z 2019 roku. Silnik 0.9 TCE 90KM, wersja wyposażenia Zen.
Cena 47800
produkt kredyt samochodowy bez wpisu w dowód (ponieważ kredyt poniżej 50k), cesja z AC
wpłata 7200zł
koszty zabezpieczenia: 100zł (powiększa kwotę kredytu)
okres 60 miesięcy
prowizja 5%
oprocentowanie: 7,59%
"Kredyt jest oprocentowany według stałej stopy procentowej, zgodnie ze stawkami stopy procentowej obowiązującymi w Banku w dniu zawarcia Umowy."
rata: 863,03
brak opłaty za wcześniejsza spłatę.
Polisa OC/AC pakiety wyszła od 1250 do 2200 w zależności od TU na pełnym zakresie (all risk, zniesione udziały, brak konsumpcji SU, assistance, NNW)

#motoleasing <-- mój tag, zapraszam do śledzenia.

#przedsiebiorczosc #finanse #leasing #kredyt #motoryzacja
  • 4
@OptiFinance: spytam z ciekawości ile wynosi całkowity koszt? W którym momencie mnoże przez 1,05 i 1,0759? Kiedy odejmuję 7200 i dodaję te 100 zł?
Jak rozumiem kredyt jest droższy niż leasing ale w dowodzie jest wpis na daną osobę/firmę a nie na leasingodawcę?
@PepeXD: Tak. Kredytobiorca, o ile to działalność, ma prawa odliczyć połowe VAT przy zakupie, a resztę z FV wpisać w tabele środków trwałych i amortyzować zgodnie ze sztuką księgowości ( ͡° ͜ʖ ͡°) 60 miesięcy (przy używce może 30 miesięcy). Cała procedura trwa przy dobrym wietrze 2 dni. Miałem sytuacje że nawet i w 1 dzień zamykałem temat tj. rano wniosek, szybka decyzja, umowa, sprzedwca dawał dokumenty