Wpis z mikrobloga

#rocznica #chwalesie #lovestory #wykopowelove #wykopowamilosc #wykoplovestory #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki

Drodzy Mirki i Mirabelki.

Właśnie minął mi rok na wypoku.
Przez jakiś czas nie byłam tu aktywna, więc słabo mnie znacie, ale powód jest konkretny: jestem zakochana ( ʖ̯)
Powiem więcej, znalazłam miłość swojego życia. I powiem jeszcze więcej, mój Niebieski napisał do mnie właśnie tutaj, na wypoku (σ ͜ʖσ)
Tak się poznaliśmy i tak zostaliśmy. Napisał do mnie kilka dni po założeniu konta, więc niedługo kolejna rocznica (poznania się ((oo))) Teraz już planujemy wspólną przyszłość i takie tam ʕʔʕʔ( ʖ̯)( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Dziękuję @estetka która zapoznała mnie z wykopem i dzięki niej założyłam konto, chodź nie wierzyłam, że tu kogoś poznam, a jednak.

Życzę szczęścia i powodzenia również innym, którzy szukają, jak i tym, którzy już znaleźli ((oo))
Pobierz Perfektka - #rocznica #chwalesie #lovestory #wykopowelove #wykopowamilosc #wykoploves...
źródło: comment_1582235910Q3owOwEnb7JbA4kC6Zs9iX.jpg
  • 15
@de-nuke Twierdzi, że napisał w konkretnym celu, żeby mnie poznać i chciał to rozkręcić, bo czytał moje wpisy i spodobała mu się moja osoba. Nie było łatwo na początku, bo ja byłam nieufna, ale był delikatny, szczery i opowiadał o sobie różne historie z życia, które zbliżyły nas, bo okazało się, że oboje byliśmy skrzywdzeni. Potem wyszło na to, że jesteśmy do siebie podobni, lubimy dużo tego samego i mamy wspólne zainteresowania.