Wpis z mikrobloga

Kolejny przypadek we Włoszech, 38 letni mężczyzna - z pierwszych informacji wynika że nie był w Chinach ale miał kontakt z ludźmi wracającymi z Chin.

Liczba zakażeń w Korei Południowej na ten moment wynosi łącznie 156.

202 przypadki w Shandong z czego aż 200 w więzieniu w którym już wcześniej potwierdzono kilka przypadków.

Kolejny przypadek w Kanadzie - 30 letnia kobieta która w ostanim czasie wróciła z Iranu.

Kolejny przypadek zakażenia w USA.

Nieźle to wygląda. Ciekawi mnie ten Iran skoro tam nie podają praktycznie żadnych nowych zakażeń a tu cyk turyści już się zarażają.

#chiny #2019ncov
  • 15
  • Odpowiedz
@asd23434asd: z tym chlopem to nie ma co dyskutować xD. Na moje to się dopiero rozwija, zacznie być bagatelizowane w europie, poskacze z ludzia na ludzia i zmutuje w taki sposób że ciężko będzie to zatrzymać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PeWuu: Napisałeś "Nie mogę się doczekać jak za 2-3 tygodnie sytuacja się uspokoi i będzie wszystko powoli wygaszać". Minęły dwa tygodnie i nic się nie uspokaja ani wygłusza wręcz przeciwnie w innych krajach liczba zarażonych rośnie. Po raz kolejny kiedy brakuje ci argumentów obrażaszach innych "przygłupie" '#!$%@? debilu". Nie ma sensu z tobą dyskutować, foliarstwo zjadło ci mózg. Ps. zgłoszony, jeszcze kilka razy napisz do mnie debilu i szykuj się na
  • Odpowiedz
@majzter: przecież od początku widać że @PeWuu ma jakiś problem ze sobą xD Mnie to śmieszą te jego humorki, normalny człowiek się nie przejmuje anonimowymi wpisami w internecie on za to widać nie może przejśc obok tylko musi atakować, smutne życie musi mieć xD
  • Odpowiedz
@asd23434asd: nom, pewnie tylko z chałupy wyjdzie to jest kopany po głowie przez każdego, wiec przyjął postawe internetowego wojownika bo nic mu nie grozi na tagu o chinach i o epidemii xD
  • Odpowiedz
@PeWuu widzę, że taki znaffca jak ty poobraża się na cały świat zamiast powiedzieć, że niedoceniłem możliwości rozprzestrzeniania wirusa. Typowy wykopek jest typowy.
  • Odpowiedz
@komw nieprawda. mutuja w kazdym mozliwym kierunku, bo robia to losowa. zwykle dobor naturalny premiuje te lzejsze bo sie latwiej rozprzestrzeniaja ale nic nie stoi na przeszkodzie zeby zmutowal w bardziej smiertelna wersje
  • Odpowiedz
@gharman: No o to mi chodzi. Miałem na myśli nie mutację na poziomie genów wirusa, ale na poziomie globalnym. Jak zmutuje w wersję bardziej śmiertelną to szybko przestanie się rozprzestrzeniać, wiec i szybko zniknie.
  • Odpowiedz