Wpis z mikrobloga

Hejo, chciałem zmienić auto i znalazłem takie cacko. Jeżdżę golfem więc zamiana sprawi że poczuje o wiele lepszy komfort. Z lekkich wad to trochę silnik nierówno pracuje ale czytałem że te auta tak mają. Warto?
https://www.otomoto.pl/oferta/porsche-cayenne-cayenne-s-ID6C8Y4F.html#ef35c3a527
#motoryzacja #carboners #samochody
źródło: comment_1582278047Kv2L7ROvJySrAknDQtWfgW.jpg
  • 58
@pavulon78: Dopadł je syndrom starego, luksusowego auta z dużym silnikiem i sporym spalaniem. Jak było nowe, to mógł sobie na nie pozwolić bogaty człowiek, jak się zestarzało, bogacz pogonił komuś nieco biedniejszemu, a jak zaczęło się sypać, to nowy właściciel przypudrował trupa i szuka frajera. Teraz kupi go wspomniany frajer, lub ktoś, kto wie jak się sprawy mają i liczy się z ogromnymi kosztami naprawy i serwisowania(ale to raczej margines przypadków).
@picasssss1: Autentyczny opis z ogłoszenia innego Cayenne:

Jak nie masz nic do roboty to kup sobie porsche cayenna. Jak myślisz że drożej kupisz bardziej zadbany egzemplarz i roboty mieć nie będziesz to jesteś w błędzie. Zamiana mnie nie interesuje bo już kupiłem kolejne pudło 4x4 z reduktorem... Ten samochód nadaje się idealnie do wkurzania sąsiada kiedy stoi na podjeździe ponieważ ten nie wie jaki to szajs i ile w to włożyliście
@picasssss1 kurcze ale okazja, pokazalem tatowi co się zna na autach i mega wyśmialiśmy wujka co dal 50 tys za nową Skodę hahahahhaaha a tutaj Porsze!!! Silnik do podregulowania, gaznik sprawdź, możliwe też ze słabe paliwo zalane. Największą wada to duży motor, olej by wypadało wymienić po zakupie a tam z 6 litrów wejdzie - to 100 zl jak nic a jeszcze filter. Ale no trudno, skóry piękne, auto eleganckie więc warto.
@picasssss1 jak to bait to łyknąłem. Nie bierz tego szrota. Wbijesz sie w takie koszta, ze oszalejesz. Wyczuwam na kilometr remont silnika + zawieszenie. Nie mówię o innych niespodziankach i zwykłych częściach ulegających zużyciu. 10k zł na dzień dobry.
@picasssss1: Bierz Mirku, wyglada na dobrą okazje. Serwisem się nie martw, coś się ogarnie. Wiadomo co premium to premium. A ci co mówią żebyś nie brał to pewnie zazdroszczą bo sami się pocą w swoich fabiach.