Gorące dyskusje ostatnie 12h

Portfel wykonany w duchu zero waste. Portfel który przyjął na siebie zmasowany atak spierdolenia z mojej strony. Skazy widoczne na froncie miały być wewnątrz, przykryte kieszonkami, no ale pocimcirimcim mi się przy klejeniu. Każda większa gafa sprawiała, że porzucałem nad nim prace na jakiś czas a było ich sporo. No ale jak zero waste to zero waste. Trzeba było skończyć. Wstyd by mi było brać za niego pieniądze, dlatego robię rozdajo.

Zielonki świeższe niż ten post out, quebonafidowcy też out. Z racji napromieniowania spierdoleniem bezpieczniej by było zostawić go dla ludzi z #przegryw ale przy losowaniu nie będę robił selekcji.
    Losowanie przez mirkorandom w niedzielę o 21:37

Wysyłka paczkomatem na mój koszt

#diy #leatherworking #rozdajo
    pokaż całość

odpowiedzi (39)

I właśnie przez takich możemy mieć Włochy w Polsce (╯°□°)╯︵ ┻━┻ siedzieć na dupach

#koronawirus #covid19 #zalesie

Tak mieszkam w lesie (ʘ‿ʘ)

odpowiedzi (51)

Supermarket Makro w Krakowie obszedł zasady pandemii o ilości wypuszczanych osób, w taki sposób, że market posiada 12 kas stacjonarnych, a dzisiaj wprowadzili atrapy kas mobilnych i rozszerzyli liczbę kas do 25, są podłączone tylko tak, żeby ekran był odpalony, ale nie da się na nich nic skasować,. Pytałem kasjera to powiedział, że są tylko po to żeby do środka mogło wejść więcej osób. Przez to do sklepu może wejść 75 osób i tyle jest wpuszczanych. Można gdzieś to zgłosić?
    #krakow #epidemia #koronawirus #afera
    pokaż całość

odpowiedzi (56)