Wpis z mikrobloga

@justguylol: różnica między prawdopodobnie, a nigdy jest dość duża. Rozgranicza ja podejście do tematu i wykorzystanie narzędzi które są oferowane. Ja kilka lat temu podjąłem decyzję że się zaangażuje w ten biznes i absolutnie nie żałuję. Wygląda na to że mamy 2:2
@Dungor chyba przestrzeliłeś, korzyści jakie uzyskuje souvre kosztem takich zabiegów marketingowych, tych wszystkich sentencji motywacyjnych, imprez i kursów...
Mam wrażenie i nie tylko ja, że wszystkim wpajają tego jaguara i ten jaguar jest jakaś gwarancją. Genialne wziąć pod reklamę zwykłego człowieka którym jest przecież każdy nas, dać mu jaguara i kazać w zamian mówić że marzenia się spełniają itd
Ludzie całe życie pracują żeby im sie spelnily a to jest tylko i
@justguylol: Chyba ktoś mocno źle Ci wytłumaczył na czym ten biznes polega i cisnął ostro na furę :)

Dziś fura nie jest żadnym wyznacznikiem statusu społecznego, dla mnie to że jeżdżę Jaguarem jest miłym dodatkiem do pracy z ludźmi którym pomagam się rozwijać w tym biznesie. Skręca, hamuje, jedzie prosto, czasami nawet do tyłu. Niektórzy tylko dla fury się rejestrują i rozwijają temat, a inni chcą mieć elastyczny czas pracy i
@Dungor na spotkaniach też ludziom którzy mają wątpliwości tłumaczysz jak działa jaguar?
Otóż mylisz sie, fura jest wyznacznikiem statusy spolecznego. Czego auto premium miałoby nie być? Chociaż jak ktoś jeździ jaguarem to rzeczywiście może bardziej kojarzyć się z souvre.

Dobrze mi wytłumaczono, pokazano mi piękne przemówienia i inne takie co wymieniłem

Nie mówię że nie da się osiągnąć tego statusu u Was ale jest o to bardzo teudno
i to wszystko leci
@justguylol: Jak ktoś ma wątpliwości to tłumaczę mu to czego dotyczą wątpliwości. Twoje dotyczyły Jaguara i z tego toczyłeś bekę, więc wyszedłem z tego że na Jaguarze się ten biznes nie kończy i to nie jest jedyny powód dla którego warto mu się przyjrzeć :)

Sumując ten wątek, marketing tak jak każda inna dziedzina życia nie jest dla każdego. Pozdro i wszystkiego dobrego, czymkolwiek się teraz zajmujesz :)
@Dungor ja nie miałem wątpliwości, byłem jedynie przekonany o sile marketingu
Żaden biznes się nie kończy na marketingu rzecz jasna ale Wasz jest ma go bardzo duzo
Nie jest dla każdego, ja np mu się nie poddałem.
Dziękuję i Tobię także zycze powodzenia!
@justguylol: Wszystkie MLMy są zamaskowanymi piramidami finansowymi. Ludzie werbujący do MLMów są oszustami. Dungor werbuje ludzi do MLMu Souvre. Zamiast życzyć mu powodzenia zadaj kilka niewygodnych pytań. Zobaczysz jak ulotni się z dyskusji.
https://www.wykop.pl/wpis/46799955/witam-mireczki-w-sobote-mam-spotkanie-z-kolega-typ/#comment-164951975

Na temat MLMowych piramid finansowych:
https://www.wykop.pl/wpis/46873323/znacie-jakies-dobre-filmy-na-youtube-po-polsku-o-t/#comment-165189061