Wpis z mikrobloga

Myślę, że w tym momencie możemy zakończyć jakąkolwiek polemikę. Tylko szkoda @Soojin21, że tak późno się przyznałaś do błędu. Kiedy pisałaś kłamstwa n/t Bosaka, dostawałaś po kilkanaście-kilkadziesiąt plusów. Kiedy wreszcie przyznałaś się do błędu - nagle kilkaset plusów. Mam nadzieję, że to Ci uświadomiło, że takie manipulacje na prawdę nie miały sensu ( ͡º ͜ʖ͡º)

I serio, jest na prawdę tyle rzeczy o które można się przyczepić do Bosaka (sam na jesień miałem do niego właśnie problem o nacjo-szurowanie etc), a Ty wybrałaś taką oczywistą manipulację i desperackie kłamanie rodem z #tvpis, jakoby "Bosak popiera 500+" (zamiast rozszerzenia do 1000+) i "13 emeryturę" (zamiast emerytury bez podatku). Na szczęście to już przeszłość, bo się przyznałaś do błędu, ale proszę cię - następnym razem tak się w #tvpis nie baw, skoro sama tej stacji słusznie nienawidzisz ¯\_(ツ)_/¯

#neuropa #4konserwy #konfederacja #bekazprawakow #bekazlewactwa #bekazpisu #tvpis
Pobierz L.....y - Myślę, że w tym momencie możemy zakończyć jakąkolwiek polemikę. Tylko szkod...
źródło: comment_1582451538lBqWfptNWsaYmyMVtZNINv.jpg
  • 15