Wpis z mikrobloga

Ciekawe jest to, że trolle pokroju @Print_Screen przy szkalowaniu Bosaka, spuszczają się zawsze nad wpisami Obywatela DC, w których Bosak jest (słusznie) krytykowany... Ale przy szkalowaniu Sośnierza, żaden nawet choćby jeden szur z neuropy się słowem nie odezwie n/t tego, iż Obywatel DC Sośnierza broni i to ostro ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Taki dysonans poznawczy i żonglowanie sobie tweetami Obywatela DC przez #neuropis, w taki sposób w jaki pasuje to do ich lewicowej, złodziejskiej narracji, jest hipokryzją która nigdy nie przestanie mnie zadziwiać ()

Ps. nie zamierzam tutaj rozpatrywać nad tweetem Obywatela - tylko zaznaczam tę podejrzaną ciszę ze strony absolutnie każdego neuropka XD

#neuropa #4konserwy #konfederacja #bekazlewactwa #bekazprawakow #bekazpisu #polityka
źródło: comment_1582496526LRgh0BbFFOm4k1hluq92Ai.jpg
  • 11
@Ptrg: Nie do końca. Tutaj nie chodzi o zgadzanie się z czyjąś opinią - tylko o to że neuropki przy szkalowaniu Bosaka zawsze biorą sobie Obywatela DC za "guru" (że jest on tym kogo trzeba słuchać!).

I robią tak tylko wtedy kiedy Obywatel DC zgadza się z ich linią narracji, tj. ciśnie "ich wroga", a nie "nas".

A fakty są takie, że Obywatel DC jedzie równo z Bosakiem jak i całą
@Perthro: Lewactwo myśli samo zamiast robić sobie z jakiegoś "dziennikarza" czy kto to jest bałwna i łykać wszystko co powie tak jak to robią prawilne chłopaki. Niegodziwość i przewrotność. XDDDD
@Liber_Ty:
Nie wiem co to za jeden no ale przecież nie muszę robić z kogoś swojego guru czy nawet zgadzać się w nim w większości kwestii aby powiedzieć że w jakiejś sytuacji coś mądrze sformuował.
Takiego Cejrowskiego mam dla przykładu