Wpis z mikrobloga

@fadeimageone bez sensu.
1 Za bramą byli właśnie Ci z tabliczek. Wiec nie była to strefa od nich wolna. Wręcz przeciwnie.
2 lgbt nie istniało jak grupa społeczną
3 naziści wcale nie stawiali na ogólnoświatową czystość rasową. (Azja, Rumunia, Turcja czy dziesiątki miejsc w Afryce po stronie osi)
4 wyznanie inne niż żydowskie wcale nie gwarantowało biletu do obozu.

Tak więc trąca niewiedzą i ignorancją
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@cool_story: szkoda, że regresywna lewica widzi drzazgę w cudzym, a belki we własnym oku już nie.
Na zachodzie dużo bardziej zaawansowane zagrożenie totalitaryzmem jest ze strony tzw. woke people (SJW / cancel culture) podczas gdy mainstreamowa lewica nie odcina się od nich tylko lata jak im zagrają.
U nas dopiero jeszcze do tego daleko ale trend postępuje. W końcu jesteśmy w tej strefie wpływów kulturowych.
@fadeimageone bez sensu.

1 Za bramą byli właśnie Ci z tabliczek. Wiec nie była to strefa od nich wolna. Wręcz przeciwnie.

2 lgbt nie istniało jak grupa społeczną

3 naziści wcale nie stawiali na ogólnoświatową czystość rasową. (Azja, Rumunia, Turcja czy dziesiątki miejsc w Afryce po stronie osi)

4 wyznanie inne niż żydowskie wcale nie gwarantowało biletu do obozu.


@Shaggy_dg:

1. tak - byli, ale tylko "na chwilę"
2. kobiety jako
@Sefton propos 2. Kobiety miały wysokie stanowiska i role już w starożytności, i zmienił to religijny ciemnogród i islamski i chrześcijański i żydowski.
Np poczytaj sobie o Wikingach albo o Budyce którą przewodziła Celtom. Kleopatra, caryca Katarzyna... można tak wymieniać bez końca kobiety które przewyższały władzą i prestiżem mężczyzn.
Inna sprawa, co mają kobiety wspólnego, ruchem lgbt? XD
Ad3 słyszałeś o wędrówce ludów? Znasz wierzenia czasów hitlerowskich? Wiesz czym był kult krwi?
@Shaggy_dg: Kolejne bzdury. Co ma władza kobiety do praw kobiet?

I to twoje ad3 to przyślij mi swoją rozprawę na 50stron na temat Thule Gesellschaft zanim zaczniesz pisać te pierdoły

i na deser - gdzie mieli ginąć w obozach zagłady Eskimosi, Latynosi czy Aborygeni? Niemcy mieli ich porywać do swoich obozów?

Wykopowy wysryw od wszystkiego
@Sefton co ma władza kobiet do praw kobiet...
...
..
.
Ja #!$%@?...
A Ty mi powiedz co mają prawa kobiet do lgbt bo jak narazie to dajesz przykład pięknych uników przed niewygodny i pytaniami.
Olałeś temat czarnych i innych ludów semickich którzy nie ginęli w obozach dzięki wytrychowi o aborygenach.

A propo thule nie muszę pisać żadnej rozprawy bo temat został bardzo głęboko opisany. Jeśli nie wiesz skąd się wzięła całą
@Sefton tak w ogóle... wiesz że Nordycy i Aryjczycy to 2 zupełnie inne rasy ktore nawet się prawdopodobnie nie spotkały ? XD bo użyłeś tych terminów wymiennie co już cię dyskwalifikuje od dalszej rozmowy
@Shaggy_dg: Postaram się wyjaśnić o co chodziło autorowi obrazka, bo spotkał się ze zrozumieniem. Chodzi o przyrównanie postaw ekstremistycznych obecnych w dzisiejszym społeczeństwie, do postaw ekstremistycznych, które były obecne w społeczeństwie 80 lat temu i doprowadziły do tragedii w postaci masowych instytucjonalizowanych ludobójstw.

Mam nadzieję, że teraz kiedy już pomogłem Ci zrozumieć to będziesz się mniej złościł na obrazek w internecie ( ͡ ͜ʖ ͡)

Nawiasem
@Ogniwo_Paliwowe ja to wiem. Tylko jako potomka ludzi którzy zginęli w tej wojnie, #!$%@? mnie to jak dzisiaj ofiarami wyciera się pysk... żadna z grup (dzisiejszych) przedstawionych na tym obrazku nie ma pojecia czym jest prawdziwa nienawiść, i pluje w pysk milionom ofiar przyrównując się do nich. A najbardziej aktywiści lgbt którzy swoją "dyskryminacje" przyrównują do HOLOKAUSTU... Obecni Żydzi od hitlerowców to się tylko wiele nauczyli, co pokazują na Palestyńczykach np. A
@Shaggy_dg: ok rozumiem zarzuty co do obrazka. Nie uważam że tam ktokolwiek kimkolwiek wyciera sobie pysk. Wydaje mi się, że z nienawiścią kazdego rodzaju warto walczyć, a jako ludzkość powinniśmy uczyć się na swoich błędach.

Nie uważam że jest to wycieranie sobie pyska ludziom, którym było gorzej bo zostali pomordowani. Uważam, że to jest doregulowywanie ludzi do stanu kiedy będą w stanie się nie nienawidzić, bo ktoś lubi penisy, albo lubi