Wpis z mikrobloga

#nintendo #switch #konsole
Mirki, kupić Switch Lite za 920 zł czy New 2DS XL za 539 zł?
New 2DS
Plusy: tańszy, bardziej mobilny, tanie gry, ogromna biblioteka gier.
Minusy: Moja lodówka ma mocniejsze bebechy.

Switch
Plusy: ładne gry, nowa konsola - dłuższe wsparcie.
Minusy: cena konsoli, gier akcesoriów, mniej mobilny od New 2DSXL.
  • 31
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@The_Joker: minus 2dsa to też słaba już dostępność gier ale sam w sobie to fajny sprzęt. Switch lite to wg mnie słaby wybór sam w sobie i jeśli już decydować się na switcha to zwykłego, bo lite traci dużo opcji, które czynią switcha fajnym i w zasadzie switchem
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@The_Joker: jeśli jesteś pewien, że chcesz tylko mobilnie/w trasie korzystać to 2ds, mieści się w kieszeni, a switch lite to i tak kloc. Mam 2dsa od niedawna i w kibelku sprawia się znacznie lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@The_Joker: jeśli chcesz coś z linii 3DSa, to nie dawaj za niego 540 zł w 2020 roku. Nie warto, konsolka urocza i z dużą biblioteką, ale bardzo przestarzała technologicznie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@The_Joker: No konsole Nintendo nigdy bebechami nie zaskakiwały bo nie o to w nich chodziło

Jak chcesz grać tanio w pociągu czy coś to polecam kupić starego 3dsa xl albo nawet tego brzydala 2dsa (tani, a niezniszczalny, wygodny i ma wszystko co reszta modeli, tylko bardziej sprzęt do plecaka niż kieszeni) i masz pełno klasyków do ogrania
Jeśli zależy ci na nowych gierkach to wiadomo - Switch
PS Vita to wbrew
@The_Joker: https://lowcygier.pl/sprzet-akcesoria/konsola-nintendo-2ds-xl-za-46290-zl-z-wysylka-do-polski-w-amazonie-de/

Generalnie wybór nie jest taki oczywisty. Od niedawna mam Switcha, ale na 2DS'a nadal mam multum gier, które chcę ograć. Baza jest naprawdę potężna (3 Zeldy!) i jeśli zależy Ci na typowo mobilnym graniu, to szedłbym właśnie w tę platformę. Switch to bydlę, bez kufra na dodatki nawet by mi nie przeszło przez myśl, by go zabierać z domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)