Wpis z mikrobloga

Lol, w mojej miejscowości do szpitala trafił podejrzany z wirusem i co zabawne maszerował między oddziałami w pełnym kombinezonie a dokoła inni ludzie (niżej ktoś już dał zdjęcie sprzed szpitala). Wśród znajomych jest jakaś mała panika, wszyscy na FB piszą tylko o wirusie i nagle szukają masek, a od 3 tygodni w aptekach brak.

#swiat #wuhan #wirus #epidemia #2019ncov #koronawirus #polska #italia #wlochy
  • 9
na szczeście mają tam bliżej do Szczecina, a musze przyznać że wcale tak źle tam nie było mimo że to już ponad dekada i nie mam pojęcia jak to teraz wygląda, ale pamiętam że wyglądało na czysto i 'nowocześnie' w porównaniu do tego co widziałem wcześniej w miejscowym szpitalu. Na szczęście i mam nadzieje że tak zostanie, nie mam wiele porównania co do szpitali.
@Orlenc w sensie że szpital w Koszalinie to taka tragedia ? Z tego co wiem jedynie to że sporo ludzi przyjeżdża rodzic do Kołobrzegu właśnie z Koszalina z powodu warunków w szpitalu...
@Caracas: Raczej nie słyszałem opini wsród znajomych a nawet historyjek o znajomych znajomych,co byli w Koszalinie w szpitalu i mówili jak ich tam specialiści poskładali ładnie, także wolimy nie chorować bo musimy jeździć na Szczecin