Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy kupilem 300 puszek sardynek w oleju 3 miesiące temu, bo byla legitna promocja w Lidlu po 1,89zl więc wróciłem po wózek i #!$%@?łem wszystkie co mieli w sklepie. Najpierw kasjerka pytała się czy chcę fakturę na co odpowiedziałem, że nie mam firmy po prostu jem dużo sardynek

Teraz jak ktoś mnie odwiedza to myśli, że boję się wirusa a ja po prostu jem dużo sardynek.

Mam też 16kg ryżu i 70 puszek fasoli czerwonej w puszkach.

Nie boję się wirusa, jestem po prostu pier dol nię ty.

Pozdrawiam

#koronawirus #wirus #oswiadczeniezdupy #polska
jegertilbake - To uczucie gdy kupilem 300 puszek sardynek w oleju 3 miesiące temu, bo...

źródło: comment_1582638558liAibkui0jqYNYrwJXmzHJ.jpg

Pobierz
  • 108
@jegertilbake: Też tak zawsze kupuję. Mam gros produktów jakie regularnie nabywam, znam ich ceny, monitoruje promocje i nabywam hurtowo. To sam robię w swojej firmie.

Swoją drogą jest to jedna z przyczyn dlaczego bogaci się bogacą, a biedni biednieją. Bogaci mając rezerwy finansowe mogą sobie pozwolić na zakup dużej ilości danego produktu bez obciążania budżetu, zyskując znacznie na efekcie skali (oszczędność na każdym produkcie ze względu na rabaty, promocje, itp). Biedni
@Quinn: > >Swoją drogą jest to jedna z przyczyn dlaczego bogaci się bogacą, a biedni biednieją. Bogaci mając rezerwy finansowe mogą sobie pozwolić na zakup dużej ilości danego produktu bez obciążania budżetu, zyskując znacznie na efekcie skali (oszczędność na każdym produkcie ze względu na rabaty, promocje, itp). Biedni natomiast kupują doraźnie, w niewielkiej ilości. Są zatem skazani na ceny obowiązujące w momencie zakupu oraz bardzo mocno obciążeni erozją inflacyjną swoich budżetów.