Wpis z mikrobloga

Patrząc po tym co się dzieje u #januszebiznesu z ich maskami za kilkadziesiąt złotych, to w sumie mam plan na byznes. Po kilku kliknięciach można znaleźć info, że maski te są wykonane z włókniny polipropylenowej o gramaturze od 20 do 25 gram/m^2. Włóknina polipropylenowa występuje również pod nazwą AGROWŁÓKNINA, a jej koszt to około 0.5 PLN/m^2 przy gramaturze 23 g/m^2. Kto wie może się to udać. Oczywiście żeby zapewnić sobie sprzedaż mam plan. Wiedza zdobyta z książki za 25 PLN, za którą niektórzy "przyszli mylionerowie" od wszelkiej maści youtubowych kołczy płacą kilka stówek jak nie tysięcy na szkoleniach.

1. Końcówka ceny- obowiązkowo xxx9.90.
2. Moje maseczki popiera jakiś ekspert (coś na wzór ekspertów z Wiadomości #tvpis).
3. Nad ceną z punktu pierwszego powinna obowiązkowo znajdować się wyższa, przekreślona już cena.
4. Oferta oczywiście- TYLKO TERAZ, TYLKO DLA CIEBIE, NISKA CENA!!!!!! OSTATNIE SZTUKI!!!!
5. Oczywiście mam TYSIĄCE zadowolonych klientów (kto powiedział, że mnożnikiem przed słowem tysiące musi być liczba większa od 1?).

#koronawirus
  • 13