Wpis z mikrobloga

#mirki pijcie ze mną kompot, po 2 latach pracy, właśnie dzisiaj wystartowała moja własna gra na #kickstarter , ale czuje że to dopiero początek pracy, #pomocy .

Pomożecie szerzyć informacje o niej? https://www.kickstarter.com/projects/heavypunch/ruins-death-binder

Dzięki wielkie :)

Wydałem całe hajsy na promocje i do końca miesiąca będę jadł gruz. :/

#gra #grybezpradu #gryplanszowe #gry
mvvm - #Mirki pijcie ze mną kompot, po 2 latach pracy, właśnie dzisiaj wystartowała m...

źródło: comment_15826631796yPatzIlGi6TUKMDIuQjk3.jpg

Pobierz
  • 18
@Szczaf: będzie można ją kupić bezpośrednio u mnie ;-) możliwe że i w sklepach, ale zależy to od tego ile osób wesprze dany projekt
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mvvm: standardowych kwadratowych pudełek 30x30 nie możecie zrobić? Co to za głupia moda na prostokątne pudła? Nigdzie się to nie mieści i dodatkowo nie pasuje wizualnie do reszty kolekcji.
@Clefairy: Większość gier które posiadam mają prostokątne pudła :P ale zobaczymy jak to będzie wygladać przy produkcji i jak coś to postaramy się zrobić prostokąt.
@mvvm: Gratuluje determinacji w tworzeniu gier może zrobisz jakieś znalezisko i opiszesz trochę proces tworzenia czas testy produkcja itd. sam się zastanawiałem żeby jakieś euro projektować ale zawsze jest duzo innych zajęć
@rasala: Standardowe, pokerowe i mini american :) postaram się coś bonusowego wymyślić, ale nie obiecuję bo to jednak druk i idzie jedno i to samo wszędzie na cały świat :/