Wpis z mikrobloga

Drodzy moi! Jebitne #rozdajo wchodzi na mirko!

A tak na poważnie, śledzę od pewnego czasu akcję jednego z naszych - @mars91, który wspiera swój #rozowypasek w #konkurs "Problem z głowy" (sprawa jak najbardziej słuszna bo dotyczy wszawicy w szkołach) na najlepszy teledysk - szczegóły znajdziecie w tym wpisie.

Zapoznałem się można powiedzieć z czołówką rankingu i faktycznie zaproponowany przez niego teledysk wyróżnia się w mojej opinii na tle innych dlatego z czystym sumieniem oddałem swój głos już kilkukrotnie bo głosować można raz dziennie. Za to zdziwiło (a w sumie to nie) mnie jedno, mianowicie mizerna liczba wyświetleń innych teledysków względem ilości głosów, które otrzymały. No to wbiłem na Facebooka, a tam zorganizowane przez #madki akcje nawołujące do lawinowego oddawania głosów. Skoro one to robią to nie będę gorszy! Postanowiłem więc wspomóc jednego z Mireczków robiąc te #rozdajo:

Do wygrania flaszka wybranego trunku do 50zł, wysyłka na mój koszt! A jeśli wygrana osoba tak zadecyduje to zamiast 50zł na flaszkę, przeleję te pieniądze na wybrany przez nią cel charytatywny!

Warunki? Wystarczy plus w tym wpisie. Dodatkowo zachęcam, ale nie zmuszam, do zagłosowania na propozycję naszego cumpla! Przy okazji on też robi #rozdajo z nieco większym rozmachem bo do wygrania jest #apple #iphone!

Wygraną osobę wylosuję dzisiaj o 23:00 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dominias - Drodzy moi! Jebitne #rozdajo wchodzi na mirko! 

A tak na poważnie, śled...

źródło: comment_15827161443WDy3PlvMvh06zsBg7yWot.jpg

Pobierz
  • 4