Wpis z mikrobloga

@Matioz: Prezes Wisły Kraków daje propsa prezesowi Zagłębia Lubin za to, że pozwolił wpuścić więcej niż można kibiców Wisły. Prezes Wisły też chce dać więcej miejsca kibicom Legii na meczu z Wisłą, ale muszą zachowywać się ładnie. Wierze, że się uda bo dawno mocnych spięć między kibicami Legii i Wisły nie było. Bardzo fajna akcja patrząc na ostanie akcje Komisji Ligi.
@Matioz: chodzi o to że jest jakiś zapis w regulaminie, że co najmniej 5% biletów jest dla gości, ale ten drugi klub z Krakowa tego nie rozumie i sprzedaje bilety w cenie ich karnetów na rundę i żądają kaucji 45 tysięcy złotych, na pokrycie ewentualnych szkód
ten drugi klub z Krakowa tego nie rozumie i sprzedaje bilety w cenie ich karnetów na rundę i żądają kaucji 45 tysięcy złotych, na pokrycie ewentualnych szkód


@nightrain: A Wisła pokryła już szkody wyrządzone przez jej kibiców podczas poprzedniego meczu?
@nightrain: Przepraszam, pomyliły mi się zespoły () Myślałem, że to kibice Wisły zdemolowali sektor gości na stadionie Cracovii, co oznaczałoby teraz taką reakcję kierownictwa pasiastego klubu - że chcą zabezpieczyć się przed powtórką. Okazało się jednak, że to kibice Cracovii (chociaż trudno nazwać ich kibicami - raczej lepsza nazwa to "bydło") zdemolowali sektor gości na stadionie Wisły.
W takim razie postawa włodarzy Cracovii jest dla mnie niezrozumiała