Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Cześć, słuchajcie turbo głupia sprawa xD Wróciłam już z randki i aż sama jestem w szoku, że tak szybko poszło. Umówieni byliśmy na 20 u niego. Mieszka dosyć blisko mnie, więc spoko. Poznaliśmy się w ogóle na #tinder i wczoraj minął tydzień jak się znamy. Fajnie nam się klikało i ogólnie było wszystko bardzo fajne. No stał się crushem numer 7.

  Spotkaliśmy się, on zrobił mi drynka. Ja mam bardzo słabą głowe, więc po tym jednym drynku już byłam w swoim świecie. Całowaliśmy się i ogólnie przytulaliśmy.
  Ostatecznie doszło do zbliżenia i powiem wam, że to jest kolejny kutasiarz.

  No co tu dużo mówić - wyruchał mnie bez mydła. Było fajnie, ja mu zrobiłam loda, potem mnie wyruchał. Miał małego, ale jakoś hehe przełknęłam to. W ogóle to małe chujki w cale nie sa fajne. W sensie wiecie - niby spoko, ale ani to jakoś odpowiednio złapać ani potrząsnąć ani nic. No po prostu sobie są. Wiem, że technika ważna, ale jednak tak szczerze to chujowo z tymi małymi chujami. No ale trudno. Mówił, że ma dużego a szczerze to wyglądało to na dużo mniej. Może jakieś 13cm więc masakra. Pierwszy raz miałam coś wspólnego z takim małym i nawet nie wiedziałam jak się do tego zabrać.

  A wiecie co było potem? Jak już doszedł to powiedział, że fajnie fajnie i, że się jeszcze kiedyś zgadamy. No czaicie? Wystawił mnie prawie za drzwi xD No to wróciłam do domu z potężnym wtf i siedzę teraz jeszcze wstawiona i pisze tego posta więc sory.
  #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #seks
  pokaż całość

  odpowiedzi (76)

 • avatar

  Za każdym razem jak widzę tych z WOT na ulicy mam w głowie tego mema

  #koronawirus #kwarantanna #wojsko

  odpowiedzi (17)

 • avatar

  Popełniłem taki oto portret Billie Eilish ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli są tutaj dobre duszyczki, które chciałby mi pomóc w dobiciu do 4k godz. oglądania filmów, (nie mogę się przebić odkąd YT wprowadził nowe kłody pod nogi, brakuje 2k) bym mógł w końcu włączyć monetyzację ( ͡° ʖ̯ ͡°) to tutaj link do kanału Może każdy znajdzie coś dla siebie. Z góry dziękuję każdemu kto zechce pomóc. Miłego wieczoru ʕ•ᴥ•ʔ

  Jakby ktoś chciał mnie znaleźć to tutaj
  Instagram
  Facebook
  YouTube
  DeviantArt

  Założyłem swój tag --> #bajanart pod, którym znajdziecie w przyszłości więcej moich prac.
  Zapraszam chętnych do obserwowania ^^

  #rysujzwykopem #rysunek #tworczoscwlasna #film #billieeilish #youtube
  pokaż całość

  odpowiedzi (24)