Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, w jakim sklepie najbezpieczniej zamówić preorder The Last of Us 2 na #ps4, żeby na pewno dostać w dzień premiery? Mowa o wersji pudełkowej, najprawdopodobniej ta ze steelbookiem. Boję się, że sklep zawali i nie dostanę na czas a nie chcę cyfrówki.
#gry
  • 22
@bomba4: a ja w ogóle nie będę czekał tylko jak cywilizowany człowiek włączę sobie o północy, szach mat.

Wiadomo, że każdy człowiek inaczej reaguje na takie rzeczy ale trochę #!$%@? jak ktoś czeka kilka lat na grę, wydaje kilka stów za kolekcjonerkę a potem grę dostaje po weekendzie bo premiera w piątek a kurier/sklep dorabia w moderacji ʕʔ
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@camos: to po co sraczka zawsze żeby dostać to w dniu premiery? Skoro to edycja specjalna to xhyba można jeden dwa dni dłużej poczekać skoro wiadomo że sklepy i tak zawalają za każdym razem? A nie przeżywać że dostałem grę 10 godzin później niż inni
@vin42: a bo np ktos chce juz ograc tytul, ustawil sobie urlop itd ja wiem, ze ciezko ci pojac i mozesz czekac nawet 6 lat az bedzie w lejsach za darmo, ale niektorzy wola otrzymac produkt w dniu premiery, co jest jak najbardziej zrozumiale
@vin42: nie każdy zamawia gry na premiere, nie każdy musi wiedzieć, że sklep który oferuje dostawę produktu na dany dzień może dać dupy i nie wywiązać się z umowy.

I jakie ma znaczenie jaka to edycja XD wtf
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42: a bo np ktos chce juz ograc tytul, ustawil sobie urlop itd ja wiem, ze ciezko ci pojac i mozesz czekac nawet 6 lat az bedzie w lejsach za darmo, ale niektorzy wola otrzymac produkt w dniu premiery, co jest jak najbardziej zrozumiale

@camos: no dobra ale wiadomo od dawna że sklepy dają dupy na premierę, i to różne sklepy więc wiadomo że będzie po czasie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42: nie każdy zamawia gry na premiere, nie każdy musi wiedzieć, że sklep który oferuje dostawę produktu na dany dzień może dać dupy i nie wywiązać się z umowy.


I jakie ma znaczenie jaka to edycja XD wtf

@janushek: no wiem że nie każdy zamawia gry na premierę logiczne. Ja nie zamawiam więc już nie każdy.
Ktoś kto się interesuje to wie o sytuacji w sklepach doskonale. I dla mnie