Wpis z mikrobloga

Omatko ale miałam koszmar.

Śnił mi się koniec świata, ale przed tym końcem świata musieliśmy jeszcze coś dokończyć programować, więc lataliśmy po różnych planetach w delegacji i programowaliśmy. Na jednej z planet był Duda i tańczył jedząc chałwę, a potem podzielił się tą chałwą ze mną xD i pomyślałam sobie "o kurcze, jak wrócę to opowiem o tym wszystkim", ale sobie przypomniałam że jest koniec świata i nikogo to nie obchodzi. Jak skończyliśmy programować to polecieliśmy na planetę, gdzie było tak wysokie skażenie że wystarczyło pobiegać po jakimś placu i się człowiek palił. Ja chwilę pobiegałam, ale uznałam że jeszcze jednak nie chcę umierać i że to boli i wróciłam do firmy z czerwoną od promieniowania twarzą, żeby jeszcze poprogramować, bo się okazało że są błędy w programie.
#sny #sen #programowanie #wtf
  • 21
@13czarnychkotow: mi się śniło że brałem udział w programie typu gogglebox i dojeżdżałem tramwajem ale potem zarobiłem na lamborghini i spotkałem wycieczkę Niemców na słoniach. Jedna niemka mi powiedziała, że ten samochód wygląda jakby go zrobili w FSO i się zdziwiłem skąd niemka zna FSO ale się okazało że jej kazała tak powiedzieć jakaś polka żeby sobie ze mnie zażartować. Okazało się, że się jej podobam i się z nią umówiłem.