Wpis z mikrobloga

Mamy na sali kierowcę, który mi wytłumaczy dlaczego przy transporcie towaru świeżego ZAWSZE po drodze ginie kilka opakowań?
Przecież kierowcy źle nie zarabiają, nie mówię tylko o kiero z Polski.
Nikt pretensji nie ma, ale nie rozumiem jak można #!$%@? 22kg pomidora czy innego warzywa w 3 dni tylko dlatego, że jest za darmo XD
Wymieniacie się towarami na parkingach czy jak? Bo o ile wymianę na coś sensownego rozumiem, tak przejedzenia takiej ilości w jedną osobę nadal nie.
Z 19 aut ZADNE nie przyjechalo w takiej ilości, w jakiej zostało załadowane.
#bekaztransa #pytanie #transport
jatylkozapytac - Mamy na sali kierowcę, który mi wytłumaczy dlaczego przy transporcie...

źródło: comment_15827991732Pg9DLkuwD8DaYheuMHiaf.jpg

Pobierz
  • 63
Widzisz, właśnie o to chodzi, że jak poczęstują - to sie bierze, mnie często proponują gdzieś kawę, jednak uważam że z racji lekko "decyzyjnej" funkcji dziękuję, acz bardzo uprzejmie i nie korzystam. Chyba że bardzo dobrze znam kontrahenta i sam czasem do owej kawy ciacho przywioze ^^ Ale tutaj chyba działa zasada daj palca - weźmie rękę. Ludzie nie mają jakiejś takiej pokory, poczucia uczciwości - nawet jakbym wiózł wagon winogron -
@xspeditor: mandarynki to inny temat, Włosi ładują nadwagę zawsze, w każdym opakowaniu cytrusów. Więc sprytny kiero zamiast wziąć 3 skrzynki weźmie po 1 sztuce z każdego opakowania i ma 50kg dla siebie a nikt się nie kapnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Loutbox: gdybyśmy obciążali to nikt by już nie chciał z takim towarem jeździć. Czyli po prostu daj palec, wezmą rękę, jak myślałam.
@Bakys: napisałam, że jak jest miły to częstujemy. Nie każdego. Napisałam również, że gdybyśmy za to obciążali to nikt nie chciałby jeździć z tym towarem. A 20 tirów na tydzień w takich pieniądzach nie znajdę przecież ( ͡° ͜ʖ ͡°)