Wpis z mikrobloga

PLAN TO ERADICATE THE SPERMERS (plan wytępienia spermiarzy)

Część 0. Pilot
Jak zapewne wiecie, wczoraj zadeklarowałem organizację planu wytępienia spermiarzy. Jestem świeżo po założeniu fake profilu laski na Tinderze. Standardowo - kilka zdjęć dziewczyny 7-8/10, w tym kilka w bikini na plaży. Do tego opis typu: netflix i podróże hihi, tylko 185 + hihi. Oczywiście oficjalny opis jest o wiele bardziej realistyczny ale nie zamieszczę tu tego profilu by nikt nie mógł go zgłosić :) Za sterami, siedzi oczywiście wykopowy socjolog BlackpillRAW.
Specjalnie obserwowałem, ilość polubień w tym kółeczku na górze. W ciągu 2 minut od założenia profilu, było 57 polubień i 1 Superlike. Po 5 minutach było ich już 99, a więc maksymalna liczba która się wyświetla w darmowej wersji. Przy okazji pooglądałem sobie profile mężczyzn tam. Tinder ma chyba jakiś algorytm, który najpierw wyświetla profile najczęściej przesuwane w prawo. Już wiem, dlaczego Wykopki, mają 0 par (ʘʘ). Duża ilość Chadów kwadratoszczękich. Obecność ich supremacji genetycznej jest przyczyną Waszych porażek.

Projekt podzielę na kilka części, które będę publikował co jakiś czas. W każdej z nich, będzie 1 rozmowa z 1 spermiarzem. Nie będę publikował, żadnych danych personalnych w trosce o anonimowość moich obiektów badań. Tu nie chodzi o to by kogoś personalnie poniżyć, tylko raczej żebyśmy mieli rozrywkę. Będę wybierał tylko najciekawsze kąski oraz najcięższe przypadki spermiarstwa, by nasycić Wasze sadystyczne instynkty!
Rozsiądźcie się w fotelu, zaparzcie herbatę/ otwórzcie piwo/ zapalcie papierosa i nacieszcie oczy żałością desperatów...

[wyobraźcie sobie, że czyta to, ten facet od trailerów filmów swoim mrocznym głosem, a w tle leci Juno Reactor - Navras]
"IN THIS WORLD, FULL OF SPERMERS... ONLY ONE MAN, CAN FIGHT THEM...
A SINGLE HERO WITH NO FEAR IN HIS HEART...
ONE MAN...
ONE SOLUTION...
ONE DESIRE...
BLACKPILL
RAW IS... THE SPERMERS ANNIHILATOR!
LADIES AND GENTLEMEN... I PRESENT TO YOU...

PLAN TO ERADICATE THE SPERMERS!!!
ONLY ON WYKOP.PL"

#przegryw #tinder #blackpill #blackpillraw #badoo #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski ##!$%@? #tfwnogf #incel #p0lka #spermiarzalert #spermiarz
Pobierz B.....W - PLAN TO ERADICATE THE SPERMERS (plan wytępienia spermiarzy)

Część 0. Pil...
źródło: comment_1582826272dPngAxNOB6wQtUa0DtiLJn.jpg
  • 35