Wpis z mikrobloga

Jelodan Kazax

Jelodan stał i słuchał wskazówek mistrza Kruula, był pierwszy w kolejce do pierwszej próby.
Słuchałby uważniej wskazówek gdyby dzień wcześniej nie zachlał z paroma innymi padawanami. W myślach próbował się otrzeźwić i dać sobie trochę otuchy, ale na niewiele się to zdawało.
Wdech, wydech, wdech, wydech, wdech, wydech... jestem trzeźwy! Raz, dwa, trzy, trzeźwe myślenie! Jestem trzeźwy, cholera, oby udało się dzięki temu co udało mi się usłyszeć
Za sobą słyszał jednak niektórych padawanów.
- Proszę państwa, Jelodan będzie skakał tutaj na metr pinćdziesiąt, #!$%@?, jest wysoko no nie, jest #!$%@? wysoko. Z mocą na zajebistym poziomie, może z bliska zobaczycie jego moc, zajebistą ma #!$%@?. Dzwońcie na 0-700, pytajcie, pytajcie o jego potęgę... #!$%@?, miecz świetlny żem opluł aż. Sandałki nowe, no i Pan Jelodan no #!$%@? i skaczemy. Dawaj Jelodan, to już się kameruje!
- Mocy mi brakuje.
- #!$%@? z mocą, dawaj!
Padawan zebrał się w sobie, skupił się na przepływie mocy przez swoje ciało i skoczył... Niewiele wyżej niż skoczy sprawny mężczyzna. Lekcji o lądowaniu w ogóle musiał nie słuchać, bo podłogi najpierw dotknęła jego twarz, a dopiero potem reszta ciała.
- AŁA #!$%@? RZECZYWIŚCIE! #!$%@?! AŁA JAK MNIE WSZYSTKO BOLI! Ała, ała #!$%@?, ała, ała...
- O #!$%@?, coś ty żeś #!$%@?ł!

Po skończonym treningu, nabyciu kilkunastu nowych siniaków, Jelodan wychodził z sali zadowolony. Udało mu się opanować nową umiejętność skoku mocy. Szedł z grupą padawanów żywo dyskutując o odbytym treningu.
- Ej, a może zamówimy sobie pizzę dzisiaj? - Spytał Jelodan
- Ostatnio jak zamówiliśmy to była słaba, niedobrze mi się po niej robiło - narzekał Auron Jor
- Może nie była zbyt dobra, ale zobacz na to z tej strony. Tanio i szybko, a przypominam jesteśmy padawanami i w sumie tylko te dwie sprawy są dla nas najważniejsze.
- Ehh no dobra, zamawiaj.
- Cholera, nie odbierają, nawet sygnału nie ma. Co za dziady, to już kolejny raz. Upadli czy o co tu chodzi...


#lacunafabularniestarwars #lacunafabularnieczarnolisto