Wpis z mikrobloga

@Olek007hp wolny rynek mamy , zaproponować może.co chce co Ci nie urąga w żaden sposób, mówisz nie i po kłopocie. A ty głupią rozmowę zaczynasz ,ciągniesz i jeszcze wrzucasz tutaj :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kasujzinternetu: jeśli byłoby to używane auto lub pokazowe lub ubiegły rocznik to czemu nie? Chyba pomyliło Ci się sprzedawanie na Olx ze sprzedawaniem w sklepie. Jesli nie wiesz jaka jest różnica to myślę że nie ma o czym dalej dyskutować.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kasujzinternetu: posłuchaj,że masz problem z porównaniem handlu na Olx do handlu bezpośrednio produktow nowych to niestety nie mój problem. Niestety muszę Cię zawieść ale nie proponuję 30 % ceny w wielu wypadkach szczególnie jak cena jest rozsądną w porównaniu do cen rynkowych. Czy proponuję 30 w ogóle jak to powiedziałeś cebulacko ? Tak, proponuję i 20 i 10 jak cena nie jest proporcjonalna do stanu.Bo ludzie nie wiedzą co chcą sprzedać,
@kukurydza: Po pierwsze domyśl się gdzie mam rady janusza co kręci grube dile na OLX, po drugie rozmawiamy o konkretnym przypadku OPa, nowa gra za 160zl, w sklepach od 220, a jakis wasacz z OLXa proponuje mu stowe i to dla Ciebie jest w porzadku normalne, no coz. Po trzecie, za normalne uznales tez rzucanie w salonie samochodowym smiesznych cen z dupy "bo cos tam koniec rocznika, auto wystawowe". I przestan