Wpis z mikrobloga

@kozikowa2: W której jesteś? Bo tych galerii to chyba 4 są w całej Moskwie. Dowiedziałem się w zabawny sposób: byliśmy z bratem w odstępie miesiąca w tym jakże pięknym miescie. I jak porównywaliśmy zdjęcia to byliśmy w różnych galeriach xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zly_wuj: wiem właśnie, moskiewskie MoMA ma tak samo. Ja byłem w oddziale w samym centrum gdzie mają stałą ekspozycję obrazów i rzeźb z 18-20 wieku. Na początku trochę nudne (większość portretów na zamówienie z takimi samymi ryjami), ale potem robi się ciekawiej.
@kozikowa2: Byłem w takiej dużej przy rzece Moskwie - sztuka od końca XIX wieku do czasów współczesnych - czyli wszystkie futuryzmy, socrealizmy, etc. Bardzo mi się podobało, ale ja jestem koneser wiec może nie być to miarodajne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zly_wuj: kurcze, właśnie szukam tego oddziału. Załapałem się na wystawę Salvadora Dali (umiarkowanym fanem jestem, wolę Chirico), ale najbardziej chce zobaczyć wystawę poświęconą właśnie abstrakcjonizmowi, futuryzmowi czy sumprematyzmowi. Jeśli mówisz, że to było przy dużej rzecze, to zaraz sprawdzę na google maps ( ͡ ͜ʖ ͡)