Wpis z mikrobloga

Sluchajcie, od kilku lat próbuję wynaleźć gdzieś tytuł pewnego filmu, którego początek kiedyś widziałem. Może ktoś mi tu pomoże a może znacie jakieś forum, na którym mógłbym szukać pomocy?

Film widziałem z żoną jakieś 10-12 temu na TCM/TNT. Kolorowy lub czb. :) , pewnie produkcja jakieś lata '60 ale może być i poźniejsza, chyba USA ale może i brytyjski bo miał taki "angielski" klimat. Widziałem tylko początek i od tamtego czasu nie daje mi spokoju. Młody chlopak zajeżdża motocyklem pod dom, nie wiem czy zatrzymuje się przypadkiem czy celowo. Skończyło mu się paliwo albo kogoś szukał? Otwiera mu starsza kobieta opowiada mu coś, że jej mąż umarł i że ten koleś może się u niej zatrzymać. I tyle kurna pamiętam, film miał taki fajny klimat, trochę angielski sielankowy wiejski, jakiś niepokój, trochę noir... HELP!! :)

#film #filmy #kino
  • 2
@d442: Kurde, obejrzałem trochę "na przewijaniu" i to może by to, muszę skonsultować jeszcze z żoną. Ale to chyba będzie to chociaż muszę przyznać, że nieco inaczej go zapamiętałem. Dzięki bardzo za pomoc, niesamowite że go wytargałeś. Super, dziękuję!!!