Wpis z mikrobloga

#lte #internet #tmobile #orange #plus

Dzień dobry mirki! czy istnieje obecnie na rynku operator oferujący domowy internet LTE w 100% bez limitu? w marcu kończy mi się umowa z T-Mobile i szukam czegoś nowego. Patrzałem w porównywarkach to wszystko ma limity i ogólnie oferty są chyba o wiele mniej atrakcyjne niż gdy badałem ten temat 2 lata temu. Ewentualnie jeśli nie ma typowo nielimitowanego jak ten z tmobile to może być limit powyżej 100GB za ok 50zl. Modem LTE mam, miasto >200tys.
  • 9
@duprees u mnie mieli problem z LTE i miałem na 14 miesięcy obniżony rachunek do 1 zł po paru pismach reklamacyjnych. Także nie byłem mile widziany na kolejne 2 lata.
@duprees: właśnie mam tak samo i się zastanawiałem czy się do nich przejść, ale chyba odpuszczę aż nie będzie nic ciekawego. Wiesz może jak działa to przedłużenie umowy? Na jaki okres jest przedłużona?
@duprees kurde fajne to t mobile bo bez limitów ale u mnie w mieście mam niecały kilometr do BTS a zasięgu większego niż 3 kreski nigdy na oczy nie widziałem, zazwyczaj 2. kilka reklamacji złożonych, sam próbowałem konfigurować i nic, nie miałem już siły i czasu się z nimi kłócić. lecę ciągle na 3g (max zasięg) i w sumie mi to wystarcza ale niesmak pozostaje, mamy 2020 rok przecież (°
@przedostatnisamuraj: Fizyki nie oszukasz, WiFi tez jest wolniejsze od kabla pomimo smiesznych cyferek marketingowych. Nigdzie oferta bez limitu nie jest normą, T-Mobile wyszedl przed szereg po czym musiał się wycofać. Tak naprawdę nie powinno się korzystać z sieci komórkowych jako głównego łącza domowego, jako łącze zapasowe, coś do wyjazdu czy delegacji, konferencji ok jednak wiadomo jak wygląda w praktyce.