•  

  Witam mireczków! Minął równy rok zarabiania na ankietach! Dlatego też leci rozdajo! #dawisekzarabia <- obserwujcie tag jeśli chcecie widzieć moje zestawienia :)
  ROZDAJO NA DOLE #rozdajo
  W tym miesiącu zarobiłem: 234,4 + myprofitland, którego nie liczę :).

  Chcecie zacząć zarabiać? Warto wiedzieć, że w weekendy/święta jest bardzo mało ankiet, także jak chcecie dorobić sobie w weekend to nie róbcie sobie zbyt dużych nadziei, bądźcie cierpliwi i dajcie sobie więcej czasu! Istotne jest też to, że im dłużej jesteście to tym więcej ankiet macie. Konto warto założyć na każdym portalu i wszedzie zbierać :)

  Na tych stronach zarabiałem:

  Ysense.com (stare clixsense) - portal po angielsku, ale wszystkie ankiety po polsku. Zarobiłem ~66zł - 17 dolarów, to na tej stronie dość średni wynik, zazwyczaj zarabiam więcej, ale w tym miesiacu mamy tez bardzo dobry kurs dolara, który nam się bardzo opłaca :). Ogólnie najlepsza strona z wszystkich.

  pokaż spoiler http://ysense.com


  Opinie.pl - Na tym portalu w tym miesiącu całkiem dobrze, portal idzie w lepszą stronę! Ankiet nie jest dużo, ale są bardzo dobrze platne :). Zarobiłem w tym miesiącu około 23zł

  pokaż spoiler Bez reflinka: http://opinie.pl


  Surveyo24.pl - Kolejny miesiąc zarobiłem tutaj około 10zł, ale przyrzekam sobie, że w marcu wreszcie się wezmę za ankiety na tej stronie porządnie :)! Bo tak to teraz z nudów raz na tydzien wypełniam :). Konto warto mieć, polecam!

  pokaż spoiler http://surveyo24.com


  I-say.com - W tym miesiącu zarobiłem około 16zł. Ankiet bardzo mało, ale za te małe ankiety zarobiłem własnie te 16zł. Wypłaty od bardzo małych kwot, rzędu 2 euro :).

  pokaż spoiler https://social.i-say.com/surveys


  Studentswatch - W tym miesiącu zarobiłem ~10zł. W tym miesiącu tragedia, mam nadzieje że w marcu będzie o wiele lepiej, bo będę musiał to przemyśleć :D! Jak już wejdziecie to się nie przerażajcie, że są ankiety za 0 punktów, ich nie musicie robić, jak będą płatne to wyskoczą na pierwszym miejscu. Ważne - warto podać, że mieszkacie na wsi, ponieważ mają duży brak na takich ankieterów!

  pokaż spoiler http://studentswatch.pl


  Coś innego. Gra! Jeśli graliście w plemiona lub coś tego typu to wam się na pewno spodoba!
  MyProfitLand - Nic nie musicie wpłacać (chociaż możecie, żeby szybciej brać z tego profit). Na stronie rozwijacie swoją firmę, możecie otwierać inne firmy i również pracujecie u innych graczy. Gra strategiczna, obecnie z gry wyciągnąłem już masę euro, mogłem trochę więcej, bo zainwestowałem dalej w grę. Na początku będziecie ledwo się utrzymywać, ale potem wychodzą nawet fajne sumki :). Nawet jeśli by się na tej grze nic nie zarabiało to i tak bym grał! Po założeniu konta bardzo polecam ten poradnik - https://zarabiam.com/showthread.php?tid=158168. Pieniedzy z tej gry nie wliczam do ogólnych zarobków w moich podsumowaniach. Jak się zarejestrujecie z mojego reflinka to piszcie, to wam pomogę z wszystkim! Fajna gra do pasywnego zarobku.

  pokaż spoiler http://myprofitland.com


  Badanie Opinii - Krótkie czytelne ankiety. Zarobiłem około 10zł, jest bardzo fajnie, ankiety bardzo przyjemne, krótkie.

  pokaż spoiler https://panel.badanie-opinii.pl


  Reaktor Opinii - Tutaj zarobiłem około 10,4zł, portal się powoli rozkręca, bardzo mi się to podoba. Jeśli co miesiąc będzie wzrost to będzie fajnie!

  pokaż spoiler https://reaktoropinii.pl


  Prolific - Zarobiłem w tym miesiącu 14 zlotych - w tym miesiącu tragedia. Luty kompletnie nie dla mnie :). W innych miesiacach były kwoty rzedu 80zł, ale to się zdarza, marzec pewnie będzie lepszy. Dopiero przedwczoraj zaczely pojawiac mi sie ankiety :). Ankiety są bardzo dobrze płatne, ale jest ich niewiele i trzeba na nie polować, bo jeśli nie wejdziemy w ciągu minuty w ankietę to ona przeminie. Jesli jednak już w nią wejdziemy i zrobimy ją sumiennie to nic nas nie odrzuci. Warto mieć otwartą przeglądarkę albo mieć wtyczkę do przeglądarki informującą nas o ankiecie.

  Klub Kantar - Zdobyłem 1900punktów - zależnie na co wypłacimy to będzie różna kwota. Ja wypłaciłem doładowanie do telefonu za 750 pkt, przelew za 1000pkt daje nam tylko 32zł :D. Policzę te punkty jako około 75zł. Ten miesiąc na tym portalu był wyjątkowo dobry, ponieważ dostałem dzienniczek w którym wpisuje codziennie jakie napoje piłem i po 14 dniach dostałem za niego 30zł.(1000pkt)

  Aby mieć szansę na wygranie jednej z koszulek wystarczy zaplusować wpis i mieć konto starsze od tego wpisu :). Jak już ktoś wygra to podeślę linka do wszystkich koszulek spośród których może wybrać swoją! Każdy znajdzie coś dla siebie! Jeśli wygra mirabelka to wyślę po prostu modele damskie :)! Miesiąc był średni, ale oby marzec był lepszy :).

  [ #ankiety #zarabianiewinternecie #zarobek #zarobki #zarabianie #internet #paypal #biznes #pieniadze ]

  źródło: 1.png

Gorące dyskusje ostatnie 12h