Wpis z mikrobloga

Podsumowując... ktoś będzie musiał zginąć. xD

newonce, Kanał Sportowy, Weszło TV, podcasterzy, mejweni, WP, Onet... jest tego dużo za dużo xD

Gdyby Zapinamy Pasy nie padło wcześniej, padłoby właśnie teraz xD

(a na poważnie - widać, że mają od groma pomysłów, ale to trzeba usiąśc i na spokojnie, bo z programów o dłuższych formacie na ten moment pewna jest tylko Misja Futbol - że będzie jutro i o określonej porze. Reszta jest w stanie zawieszenia, a TOP 10, które reklamował Smoku to zapewne jakaś paruminutówka. Widać, że mają potencjał na więcej... ale cytując Bońka: "Spokojnie")

#kanalsportowy #michalpol #polsport #stanowski #misjafutbol
  • 13
@mat9: a cholera go wie xD szczególnie, że wszystko jest w tym samym studiu. Szczęście Weszło TV jest takie, że ma kilka formatów, które już obecnie same bronią (Liga Minus, Stan Futbolu, Kowal Manager <3), więc po 100k subów same będą bronić kanał Weszło TV. Niemniej po lajwie i milczeniu Stana śmiem podejrzewać, że to on jest tym od tabelek i zysków, a nawet słabiej pędzące Weszło TV (o ile tak
@CzlowiekPuma: na pewno zrobią coś ciekawego ;) trochę martwi mnie ten Trałkin jako prowadzący w Liga PL, ale nie ma co się zniechęcać przed, a najpierw zobaczyć.
Fajnie jak dorzucą jakieś inne sporty i nie mogę się doczekać już misji futbol :)
@Rymcymcymw: tak jak wcześniej uważałem, że powinni już ponawrzucać tego w opór... tak teraz cieszę się, że będą wchodzić stopniowo. Bazę subów mają i to solidną, zaś nowe formaty i tak trzeba przemyśleć, bo np skuszenie się na skoki na początku marca byłoby słodkim xD.
@CzlowiekPuma: też mi się podoba, że robią to stopniowo, dlatego pewnie wartość tych formatów będzie spora :) a nie na hooop bo każdy by chciał o Stochu posłuchać, a zaraz koniec ;)
Do tego zobacz, że czeka nas euro z kanałem sportowym, zamiast słuchać pierdoły w studiu tvp, włączymy sobie kanał sportowy i na pewno będzie merytorycznie i z jajem ;)
@Rymcymcymw: Okres przejściowy wybrany idealnie. Na tym Weszło FM się wybiło (chociaż nagłe spadnięcie Pasów z rowerka wydatnie pomogło), więc mam nadzieję, że na Euro osiągną ten swój pik, tym bardziej, że tylko TVP ogarnia Euro, więc wszyscy mejweni i patomejweni pozostaną na miejscu. : P
@CzlowiekPuma: Stano dalej tu karty rozkłada. Jak Kanał Sportowy się wyłoży to zostanie weszło które już ma wypracowane mechanizmy, markę, formaty i przede wszystkim ludzi. I jak sam przyznał kanał sportowy jest własnością Borka, Smoka, Pola i Weszło. Ten newonce chyba podzieli się z KS formatami Przeglądu Sportowego i pierwsze co padnie albo kompletnie zmieni swój profil będzie Przegląd.

KS widać, że ma grać w innej lidze i tutaj może polec.