Wpis z mikrobloga

@Daareek Aministratorka. 170 zł netto / rozpoczętą godzinę. Jeśli to jeden VPS i nie ma w kodzie strony odwołań po adresach IP (a nigdy nie powinno być) to temat zamka się w godzinie.
@idaho7: podasz jakis kontakt do siebie? mam na tym vps u nich wp podpiete do domeny i magento, osticketa do dwoch subdomen. nie ma serwera pocztowego jest tylko smtp relay do zewnetrznego serwera pocztowego. przenosiny rsyncem zachowuja wszystkie wersje softu itp? goscie zabieraja tez ip wiec bede musial zmienic autoryzacje na serwerze pocztowym.
Akurat i tak planowalem sie od nich wyniesc wiec usiluje to przyspieszyc, ale jakby cos mi nie wyszlo
@Daareek www.initzero.pl

Tak, wszystkie wersje zostaną tak jak były, zmieni Ci się tylko adres IP jeśli nie używasz IP FailOver.

Jeśli umówimy się na 5h (lub więcej) ryczałtu miesięcznie to zapewniam monitoring serwera w trybie 24/7/365. Umowa bezterminowa, jeśli nie będziesz zadowolony to wypowiadasz w dowolnym momencie. Mam za sobą sporo lat doświadczenia, administruję m.in. serwerami www.lotto.pl.