Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Wsiadł Murzyn do pociągu i się dziwi, że trzeba bilet kupić xD kierownik pociągu go wziął i pokazał regulamin, to się Murzyn zaczął pultać, że "to nie miłe wymagać tego" xD że on "nie wiedział, że trzeba kupić bilet na pociąg" i "karanie kogoś za brak biletu też nie jest miłe" xD jak mu kierownik podał cene kary, to Murzyn w lament. Że un ni mo tyle, ale na samolot jedzie pociągiem xDD i że nie zapłaci. Kierownik mienka faja, ugiął się i skasował go za bilet. #kolej #kolejemazowieckie #murzyn #warszawa #bekazpodludzi #heheszki #gownowpis #truestory
  • 15
Kierownik mienka faja, ugiął się i skasował go za bilet


@NukeOps: skasowal typa za brak biletu? Widze, ze mpk zdecydowalo wprowadzic sie drastyczne srodki w walce z pasazerami jezdzacymi na gape.

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@czekirizi: xD raz murzynowi darowałem. Jechało dwóch murzynów i jeden murzyn miał bilet a drugi murzyn nie miał biletu no i murzyn powiedział że w kasie prosili o "tu tikets" a kasa wydała tylko jeden tiket. Mogłem Panu Murzynowi wystawić bilet z opłatą dodatkową ale powiem szczerze że przez to że Panów Murzynów było dwóch a ja jeden to prosta matematyka że jeden suchoklates kontra Dwaj Panowie Murzynowie skończy się przegraną