Wpis z mikrobloga

@Ryshardi: szczerze mówiąc to chyba nie wie sam dokładnie, ale imho ma cienkie włosy i trochę rzadsze włosy, więc imho wosk lub mocniejszy wodniak może mu za bardzo skleić?

Wydaje mi się, że kiedyś mu pożyczałem Reuzela Blue i dość mocno mu obciążył/posklejał włosy (mógł go też za dużo dać po prostu).

Póki co używał uppercuta zielonego, ale brakuje mu połysku. Czerwony niby nie był dla niego.
@Uncpy
Przede wszystkim, zbliża sie wiosna, lato, wiec woski mogą sprawiać wrażenie ciężkich, tłustych, lejących sie na te wyzsze temperatury. Wiec do momentu aż beda wyzsze temperatury to z wosków moge polecic różowa swinie i shear revival easy Tiger, tylko, ze te dwa produkty maja sredni połysk. Natomiast z produktów na bazie wody, hmmm lockhart's the emperor, lockhart's paradox. Flagship jagership ma lekki chwyt i wysoki połysk, ale tego produktu nie testowałem
@Ryshardi:
Dzięki za pomoc, przekażę wszystko kumplowi :)

Generalnie wiem, że dość trudny temat, dlatego właśnie szukałem pomocy. Sam mam gęste, sztywne i grube włosy, więc mam zupełnie odwrotne do niego problemy, dlatego ciężko mi było mu doradzić ( ͡° ʖ̯ ͡°)