Wpis z mikrobloga

@not_me: zgadzam się z Tobą. Kartka nie zwalnia z tego że jak odwalisz manianę to jesteś usprawiedliwiony. Zwracam tylko uwagę że taki w sumie dobry gest sąsiedzki może być paliwem na tych przewrażliwionych.
@dsctom: @dsctom: @fabek: @Fyootec: ja dałam podobną kartkę jak zaczynał się remont łazienki (w styczniu). Skończył się po 3 tygodniach, a dalej stare baby zgłaszają, że im przeszkadza remont u mnie (dzwoniła niedawno administracja) XD
Żaluję, że chciałam być kulturalnym człowiekiem, teraz mnie nienawidzi 3/4 bloku za remonty innych Januszy (niektórzy potrafią o 21 napierniczać udarem).
@JohnShelby: A co, budynek należy do Ciebie, że przesada? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlaczego inni mają cierpieć, bo robisz coś dla siebie? Bo musisz? Nie, nie musisz. Chcesz, bo (wstaw powód) i tyle. Jak już utrudniasz innym życie z powodu własnego kaprysu (podwyższenie standardu mieszkania czy instalacja półki jest kaprysem), to chociaż przeproś, po prostu, po ludzku. Ja tak robię. Bo jestem tylko robaczkiem - jednym z
@Fyootec: zapomniał obiecać w podanej informacji, że nie będzie wiercił udarowo po 22:00 ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@JohnShelby: nigdy nie byłeś świadkiem pretensji pt. "mógł Pan dać znać wcześniej, to bym nie wracał z urlopu tak szybko", albo "wyjechałbym szybciej na urlop". czy "długo to jeszcze potrwa bo mam ?
Widocznie z sąsiadami to ty chyba tylko na noże.