Wpis z mikrobloga

@Darth_Gohan: Ja się czułem jak frajer czytając te informacje bo jeżdżę na miesięcznym. A, że kanar jest rzadko + i tak się pojawi na innych liniach to równie dobrze mogli użyć RandomNumberGenerator
@Hrjk: To licz, że masz farta. Ostatni rok jazdy to słownie JEDNA kontrola w 4 na odcinku Galeria - Wojewódzki. Wcześniej 1 kontrola na linii 125 od Kauflandu do Hubskiej. W obu wypadkach kłótnia kanar-pasażer bo ktoś nie mógł zapłacić przez zablokowaną kartę.

Obecnie przy SkyCashu, żeby Cię złapali to musisz być ułomem.

@Tommy__: Ano mogli. Ja kupiłem drugi raz roczny bo po prostu mi się najbardziej opłaca. Natomiast generalnie
Obecnie przy SkyCashu, żeby Cię złapali to musisz być ułomem.


@Darth_Gohan: Tak przy okazji w Skycashu da się kupić miesięczny? Zgubiłem kartę i nie będę brać dwóch dni urlopu żeby wyrobić nową xD
@efceka: Urbancarda możesz zrobić sobie przez internet i tylko skoczyć do któregoś z biur po odbiór. Robiłem ostatnio. Wysłałem formularz na stronie, a po 20 min już odbierałem
@efceka: Sciagnij apke UrbanCard, ja darowalem sobie wyrabianie UrbanCarda po kolejnym odrzuceniu mojego zdjecia do karty. Pani twierdzila, ze nie spelnia wymogow, a bylo to foto z dowodu osobistego. ¯\_(ツ)_/¯
@efceka: tak, mają twoje dane z formularza, podpisujesz papier i już masz wydrukowaną nową kartę
@gniadyzor: moje zdjęcie na tle ściany przeszło od razu xD Tylko wykadrowałem tak, żeby było widać głowę od połowy szyi gdzieś
Sciagnij apke UrbanCard, ja darowalem sobie wyrabianie UrbanCarda po kolejnym odrzuceniu mojego zdjecia do karty. Pani twierdzila, ze nie spelnia wymogow, a bylo to foto z dowodu osobistego. ¯_(ツ)_/¯


@gniadyzor: O, genialne! Dzięki, działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)